Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
***Belvárosi garzon lakás álló galériával***
A felújított, kifogástalan állapotban lévő garzon 29 négyzetméteres életterét növeli a két álló galéria is, amelyek 12 és 7 négyzetméteresek. Így gyakorlatilag van plusz 1,5 szoba, amelyek használhatóak hálószobának vagy akár tárolásra.
Központi elhelyezkedéséhez kiváló tömegközlekedés párosul. Közelben elérhető a 3-as és 4-es metró, 4-6-os villamos, illetve a ház előtt tesz ki az éjszakai busz.
A közös költség mellett a rezsi is igen kedvező. Nyáron hűvös a lakás, télen pedig fűtés nélkül sem megy le 17-18 fok alá a hőmérséklet.
Ideális lehet ez a lakás egyetemistáknak, fiataloknak, pároknak vagy befektetőknek.
Amennyiben kérdése van, vagy szeretné megtekinteni a lakást személyesen is, kérem hívjon bizalommal!
Ingyenes pénzügyi tanácsadás és hitelügyintézés!
Díjmentesen segítünk a banki ajánlatok versenyeztetésében is! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 381773
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 27. Utoljára módosítva: 2025. 04. 27.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, VIII. kerület, földszint