Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, Józsefváros, Szeszgyár utca 4, 6. emelet

+ 6 kép 1/9
57 750 000 Ft57.75 M Ft 1 650 000 Ft/m2
1 szoba
35 m²
6. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 568
Rezideo

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Az üzenet elküldésével a beruházó Adatvédelmi Szabályzatát is elfogadom.

Eladó téglalakás leírása

A Brickery Homes egy komplett felújításon átesett társasház, amely egy pezsgő városrészben, karakteres építészeti megjelenésével és kiváló lokációjával kínál új lehetőségeket – nemcsak lakhatásra, de befektetésre is. Az épületben 62 darab kompakt lakást kerül kialakításra – stúdiók, garzonok és 1+1 szobás otthonok – melyek tökéletesen illeszkednek a dinamikus belvárosi életstílushoz.
A lakók kényelmét többek között kerékpártároló, modern liftek, biztonsági rendszer, és a szomszédos épületben elérhető teremgarázs biztosítja. A Brickery Homes a klasszikus karaktert ötvözi a korszerű műszaki megoldásokkal – háromrétegű nyílászárók, energiahatékony fűtés-hűtés rendszer, hőszigetelt homlokzat, videós kaputelefon és okos beléptető rendszer gondoskodnak a kényelmes és biztonságos otthonélményről. Ha olyan lakást keresel, amely egyszerre hoz stílust, értéket és befektetési lehetőséget, jó helyen jársz.

Belvárosi stílus, kis lakások, nagy potenciál – Brickery Homes.
A Szeszgyár utca és a Csobánc utca találkozásánál fekvő épület ideális elhelyezkedéssel bír: közel van több egyetemhez, irodaházhoz, valamint kiváló közlekedési kapcsolatokkal rendelkezik, legyen szó metró-, villamos- vagy buszjáratokról. A környéket egyre több fiatal választja otthonául, így állandó kereslet jellemzi a kisebb, könnyen bérbe adható lakások iránt.
A közeli kávézók, éttermek, szolgáltatások és kulturális helyszínek élhető városi közeget teremtenek – így nemcsak lakni, de kiadni is érdemes itt. Akár saját használatra, akár bérbeadás céljából keresel ingatlant, a Brickery Homes biztos pont egy folyamatosan emelkedő ingatlanpiacon.

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 04. 21.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Józsefváros m² ár
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1650 e Ft
1608 e Ft -3%
1568 e Ft -5%
1707 e Ft 3%
Ennek az ára
Józsefváros átlagár
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
57.75 M Ft m Ft
52.6 m Ft -10%
50 m Ft -15%
59.6 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, Józsefváros, Szeszgyár utca 4, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület, Józsefváros
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

61.6 M Ft
1 szoba
80 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

164.73 M Ft
3 szoba
88 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

44.7 M Ft
2 szoba
42 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Szentkirályi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

105.272 M Ft
3 szoba
69 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

123.9 M Ft
3 szoba
98 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

141.464 M Ft
3 szoba
89 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
47 m²
XV. kerület, Újpalota, Bethlen Gábor utca
Eladó téglalakás