Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Erkel Színháznál, jó állapotú házban, 4 szobás lakás eladó! Befektetésnek vagy családnak is tökéletes!A lakás egy rendezett ház földszintjén helyezkedik el a II. János Pál Pápa tér legjobb részén, karnyújtásnyira a Metro megállótól!A szobák ablakai az Erkel Színházra néznek, egy szoba udvari nézetű. A konyhába található egy második bejárat, mely visszaállítható!A 2018-as felújítást követően a lakásban 2 fürdőszobát és 4 tágas szobát, továbbá elektromos fűtést alakítottak ki, de ha további változtatásokat szeretne, a jó elosztás plusz szobákat is lehetővé tesz!Az ingatlan igényel némi esztétikai felújítást, de alapjai tökéletesek!A lakás kiadhatósága akár több diáknak is tökéletesen alkalmas - jelenleg is így hasznosítják és mindenkinek megfelelő nagyságú tere lehet! Nagy családnak vagy több generációnak is ajánlom, nagy konyhája és 2 fürdőszobája, szuper alaprajza miatt!A közlekedés több mint kiváló , a 4-es Metro és a Rákóczi út 2 perc a házból kilépve!Hívjon és bármikor mutatom !
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 01. Utoljára módosítva: 2025. 04. 01.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, VIII. kerület, földszint