Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
ELADÓ MODERN, 2 SZOBÁS LAKÁS A VÁROSLIGET MELLETT AZ ÁLLATORVOSTUDOMÁNYI EGYETEM KÖZELÉBEN! Ha egy igényesen felújított, azonnal költözhető lakást keresel kiváló helyen, vagy biztos befektetésben gondolkodsz, ezt érdemes megnézned! Főbb jellemzők:40 m²2 külön nyíló szoba2. emelet Teljes körűen felújított Világos, csendes, udvari fekvés Téglaépület Elektromos fűtés Praktikus elrendezésAzonnal birtokba vehetőA Városliget, az Állatorvostudományi Egyetem, a belváros és a kiváló közlekedés mind néhány perc alatt elérhető, ezért a lakás saját otthonnak és befektetésnek is remek választás. Ideális: első lakásnak fiatal pároknak egyetemistáknak befektetőknek, könnyen kiadhatóEz egy olyan ingatlan, amelyre már nem kell költeni csak beköltözni vagy kiadni.1/1, tehermentes, önálló hrsz
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 16.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VII. kerület, 2. emelet