Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
86 000 000 Ft86 M Ft 2 047 619 Ft/m2
2 szoba
42 m²
3. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Nagy Eszter Renáta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A New York Kávéház mögött új építésű
belvárosi lakás, ahol nem kell kompromisszumot kötni a prémium lokáció, az alacsony rezsi és a modern életérzés között.

Az Osvát utca egyik legjobb részén, közvetlenül a világhírű New York Café mögött eladó egy 40 m²-es, nappali + hálószobás, 3. emeleti új építésű lakás 2 m²-es erkéllyel.

A környék Budapest egyik legpezsgőbb és legkeresettebb belvárosi része, ahol szinte minden pár perc sétával elérhető.

A közelben megtalálható:
a Blaha Lujza tér és a 4-6-os villamos,
metrókapcsolat, specialty kávézók és brunch helyek, éttermek, rooftop bárok és esti szórakozóhelyek, edzőtermek és wellness lehetőségek, bevásárlási lehetőségek,
egyetemek és irodaházak, valamint a belváros kulturális és gasztronómiai központjai.

A lokáció nemcsak életstílus szempontból kiemelkedő, hanem befektetésként is különösen erős: új építésű lakás ezen a környéken ritkán kerül piacra, miközben a bérleti kereslet folyamatosan magas, így hosszú távon is értékálló választás.

A lakás egy modern, prémium kivitelezésű társasházban található, amely 2026-os átadású projektként korszerű műszaki tartalommal és A+ energetikai besorolással készül.

Az igényes anyaghasználat, a letisztult építészeti megoldások és a hosszú távon is értékálló műszaki háttér egyszerre teszik ideális saját otthonná és stabil befektetéssé.

Az ingatlan egyik legnagyobb előnye a modern levegő-víz hőszivattyús rendszer, amely teljesen gázfüggetlen működést biztosít.

A mennyezeti és padló hűtés-fűtés egyenletes hőérzetet ad, radiátorok és hagyományos klímaberendezések nélkül. A rendszer okostelefonról vezérelhető, így a komfort és az energiahatékonyság tökéletesen együtt működik.

A kiváló hőszigetelésről Porotherm Klíma falazat és prémium nyílászárók gondoskodnak, ami alacsony fenntartási költséget és nyugodt belvárosi életteret biztosít.

A praktikus alaprajz miatt a lakás:
tökéletes első saját otthon fiatal pároknak,
ideális modern városi lakás egyedülállóknak,
illetve kiemelkedő befektetési lehetőség hosszú vagy rövid távú kiadásra.

Parkolóhely és tároló opcionálisan elérhető a társasházhoz kapcsolódó parkolóházban.

Kevés olyan új építésű belvárosi lakás van jelenleg a piacon, amely egyszerre:
prémium lokációban található,
energiatakarékos,
modern műszaki tartalmú,
és még 100 millió Ft alatt elérhető.

Ha fontos a belvárosi életstílus, a hosszú távú értékállóság és a modern otthoni komfort, ezt az ingatlant érdemes megnézni.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2048 e Ft
1570 e Ft -30%
1675 e Ft -22%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
86 M Ft m Ft
81.1 m Ft -6%
88.4 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

118.5 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
XV. kerület
Eladó sorház

Budapest, XV. kerület

162 M Ft
5 szoba
125 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

75 M Ft
2 szoba
52 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
75 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

204.9 M Ft
4 szoba
94 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

140 M Ft
2 + 1 szoba
93 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

220 M Ft
4 szoba
95 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szenes Hanna Parknál eladó nagypolgári lakás