BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
79 000 000 Ft79 M Ft 1 795 455 Ft/m2
2 szoba
44 m²
3. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 366
Magyarné Jarcsó Edit
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy stílusosan felújított, 44 m²-es lakás Budapest VII. kerületében, a Dohány utcai zsinagóga közvetlen közelében. Az ingatlan a belváros szívében található, mégis csendes, nyugodt környezetet kínál egy rendezett, belső udvaros társasházban.

A lakás egy liftes épület 3. emeletén helyezkedik el, elosztása praktikus és élhető. A tágas nappali, a világos konyha és a modern kialakítású galéria kényelmes életteret biztosít, míg a nagy belmagasság elegáns, polgári hangulatot teremt.

Főbb jellemzők:

44 m² alapterület
emelet, liftes ház
teljes körűen felújított állapot
tágas nappali + külön konyha
modern galéria
elektromos fűtés
alacsony fenntartási költségek
rendezett társasház, csendes belső udvar

Az ingatlan azonnal költözhető, kiváló választás saját otthonnak vagy befektetésnek is, köszönhetően kiemelkedő lokációjának.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1795 e Ft
1570 e Ft -14%
1675 e Ft -7%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
79 M Ft m Ft
81.1 m Ft 3%
88.4 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

139 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 + 1 szoba
56 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
4 + 1 szoba
113 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
59 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Budai Nagy Antal
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

10.9 M Ft
43 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.5 M Ft
2 szoba
47 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

170 M Ft
6 szoba
104 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás