Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 1. emelet

+ 5 kép 1/8
43 500 000 Ft43.5 M Ft 1 977 273 Ft/m2
1 szoba
22 m²
1. emelet
építés éve:1923

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 313
Pető Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

KIVÁLLÓ BEFEKTETÉS!!

Budapest VII. kerület belvárosának egyik legkeresettebb részén, az Erzsébetváros szívében eladó egy I. emeleti, kiváló elrendezésű, 23 m² alapterületű + 8 m² galériás garzonlakás.

A lakás teljes körű felújításon esett át, mely során mind műszaki, mind esztétikai szempontból megújult, modern, letisztult, a belvárosi életérzést ötvözi a praktikus lakhatással.

A lakás teljes berendezéssel és gépesítéssel együtt kerül értékesítésre, akár saját célra, akár befektetésként is ideális választás, további ráfordítás nélkül, így azonnal költözhető állapotban várja új tulajdonosát.

Az ingatlan jelenleg bérlővel hasznosított, aki megbízhatóan fizet (180 000 Ft / hó), és igény esetén szívesen maradna. Ezáltal a lakás azonnali bevételt termelő, stabil befektetési lehetőséget kínál, különösen a belvárosi elhelyezkedésének köszönhetően.

A lakás elhelyezkedése kiváló: néhány perc sétára található a Blaha Lujza tér, valamint könnyen elérhető a Keleti pályaudvar is. A környék infrastruktúrája kiemelkedő, minden szükséges szolgáltatás, üzlet és közlekedési lehetőség a közelben megtalálható.

Kinek ajánljuk a lakást?

Befektetőknek, akik azonnali hozamot keresnek egy már kiadott ingatlannal
Fiataloknak vagy egyetemistáknak, akik modern, kis fenntartású lakást keresnek a belváros közelében
Első lakás vásárlóknak, akik egy jól kihasználható, galériás garzont szeretnének
Dolgozó városi életet élőknek, akik számára fontos a központi elhelyezkedés és a kiváló közlekedés.

Hitelre vásárló ügyfeleinknek teljeskörű, ingyenes, bank semleges ügyintézéssel állunk rendelkezésére. Irodánk ügyvédje pedig kedvező díjszabással vállalja az adásvételi szerződés elkészítését.
Amennyiben még el kell adnia ingatlanát, kérem, tiszteljen meg bizalmával és kérje, nagy tapasztalattal rendelkező, az aktuális árakkal tisztában lévő, irodánk ajánlatát.

P.B. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 394812

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1977 e Ft
1762 e Ft -12%
1723 e Ft -15%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
43.5 M Ft m Ft
55.6 m Ft 22%
59.3 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

83 M Ft
2 szoba
44 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

329 M Ft
7 szoba
273 m²
XIX. kerület, Kispest, Báthory utca 29
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

129.5 M Ft
3 szoba
72 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

42.5 M Ft
2 szoba
44 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba
71 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Rottenbiller utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
5 szoba
108 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

68 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Westend
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

135 M Ft
35 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124 M Ft