Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
164 900 000 Ft164.9 M Ft 1 433 913 Ft/m2
3 szoba
115 m²
1. emelet
építés éve:1910

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szilágyiné Ladányi Katalin
Duna House - Király utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó lakás a Dohány utcában!

Budapest egyik legkeresettebb részén, a Dohány utcában kínálunk megvételre egy világos, tágas és hangulatos lakást.

Főbb jellemzők:

3 nagy méretű szoba, köztük egy sarokszoba, amelyből messzire ellátni
2 fürdőszoba a maximális kényelem érdekében
Tágas, különálló konyha ideális azoknak, akik szeretnek főzni
Minden helyiség ablakos, rendkívül világos lakás
Praktikus elosztás, jól kihasználható terek
Szép állapotú fa parketta
Cirkó fűtés
Rendezett, karbantartott társasház

A lakás különlegessége a sok ablaknak köszönhető fényár és a nagy, élhető terek, amelyek otthonos, kellemes hangulatot biztosítanak.

Kiváló elhelyezkedés:

Közel található az Állatorvostudományi Egyetem és a McDaniel College
A 4-6-os villamos vonala is könnyen elérhető
Minden fontos szolgáltatás, üzlet és közlekedési lehetőség a közelben megtalálható

Tökéletes választás saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt!

Érdeklődni privát üzenetben vagy telefonon lehet.
Apartment for Sale in Dohány Street!

Located in one of Budapests most sought-after areas, this bright and spacious apartment on Dohány Street is now for sale.

Key features:

3 large rooms, including a corner room with open views
2 bathrooms for added comfort
Spacious, separate kitchen ideal for those who love cooking
Windows in every room, ensuring plenty of natural light throughout the day
Practical layout with well-designed, easy-to-use spaces
Beautiful wooden parquet flooring in very good condition
Gas (circo) heating
Well-maintained, tidy building

This apartment stands out thanks to its abundance of natural light and generous living spaces, creating a warm and inviting atmosphere.

Excellent location:

Close to the University of Veterinary Medicine and McDaniel College
Easy access to the 4-6 tram line
All essential services, shops, and public transport options are within easy reach

An ideal choice for a comfortable home or a great investment opportunity.

For more information, please contact us via private message or phone.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1434 e Ft
1504 e Ft 5%
1694 e Ft 15%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
164.9 M Ft m Ft
115.5 m Ft -43%
132.3 m Ft -25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba
71 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.5 M Ft
2 szoba
47 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

83 M Ft
2 szoba
44 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
XXI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XXI. kerület

850 M Ft
60 szoba
3286 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
89 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

135 M Ft
3 szoba
86 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

124.5 M Ft
3 szoba
70 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Budai Nagy Antal
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

10.9 M Ft
43 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft