Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 2. emelet

+ 6 kép 1/9
52 900 000 Ft52.9 M Ft 2 404 545 Ft/m2
1 szoba
22 m²
2. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 554
Molnár Gergely
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

>

Belső Erzsébetvárosban, a VII. kerület egyik hangulatos utcájában eladó egy polgári társasház 2. emeletén található, gyönyörűen felújított, egyszobás otthon.
A lakás teljes körűen felújított, modern kialakítású terekkel rendelkezik, design bútorokkal berendezve. A gépesített konyha a mindennapi használatot maximálisan kiszolgálja, a fűtésről és hűtésről korszerű hűtő-fűtő klíma gondoskodik. A vadonatúj ajtók, valamint a hő- és hangszigetelt nyílászárók nyugodt, komfortos lakókörnyezetet teremtenek a belvárosi elhelyezkedés ellenére is.
A bútorozott galéria 11,4 nm, a 160 cm magas térben nagy tárolókapacitású szekrények és egy franciaágy teszi jól kihasználhatóvá és kényelmessé a mindennapokat.
A helyrajzi számon elhelyezkedő, összesen 59,3 nm alapterületű lakás ügyvédi megosztással három külön bejáratú, egyszobás lakásra lett osztva, így csak készpénzre megvásárolható. A lakások külön mérőórákkal felszereltek, ami egyszerű és átlátható fenntartást biztosít. Ezek közül a 22,2 nm-es, középső lakás szerepel a hirdetésben. Lift nincs az épületben.

A lakás körülbelül 230.000 Ft/hó áron adható ki hosszútávon.

A beépített bútorok a vételár részét képezik, a többi bútor és díszlet megegyezés szerint átvehető. A lakás PER- ÉS TEHERMENTES, azonnal költözhető állapotban van, így gyorsan birtokba vehető, legyen szó saját célú használatról vagy azonnali kiadásról. A parkolás az utcán, fizetős övezetben megoldott.

Ideális választás EGYEDÜLÁLLÓKNAK, PÁROKNAK VAGY BEFEKTETŐKNEK, kiváló elhelyezkedése és könnyű kiadhatósága miatt.
Referenciaszám: M319218

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2405 e Ft
1761 e Ft -37%
1707 e Ft -41%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
52.9 M Ft m Ft
56.2 m Ft 6%
59.6 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Budai Nagy Antal
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

10.9 M Ft
43 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Rottenbiller utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
5 szoba
108 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

145 M Ft
3 szoba
735 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 + 1 szoba
56 m²
VII. kerület, Zsinagógával szemben
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89 M Ft
2 szoba
62 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
2 szoba
55 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szenes Hanna Parknál eladó nagypolgári lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
4 szoba
118 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület