Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
127 500 000 Ft127.5 M Ft 2 602 041 Ft/m2
2 szoba
49 m²
3. emelet
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Jakab Borbála
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest egyik legkeresettebb részén, a VII. kerületi Wesselényi utcai SOHO negyedben, a külföldiek körében is rendkívül népszerű Corvin Grand’or fejlesztésben kínálom eladásra ezt a 2021-ben épült, modern, belsőépítész által megálmodott és kivitelezett luxuslakást.

A 50 nm-es, két szobás, kiváló elrendezésű, különlegesen világos és napfényes otthonhoz 6 nm-es, kényelmes teraszos rész is tartozik. A lakás a ház csodálatos, kertész által gondozott, egyetlenülállóan szép belső parkjára néz – csendes, nyugodt, mégis a város pezsgésében.

A lakás jelenleg is Airbnb-n teljes kihasználtsággal, magas árkategóriában üzemel, így kiemelkedő hozamú, azonnal tovább működtethető befektetési lehetőség.

Főbb előnyök:

2021-ben épült, modern, prémium projekt (Corvin Grand’or)

Belsőépítész és lakberendező által tervezett, magas minőségű kialakítás

50 nm + 6 nm terasz

2 szoba, tökéletes elrendezés

Tágas, világos, napfényes terek

Különleges kilátás a gondozott belső parkra

Csendes lakás a belvárosban

Jelenleg is magas hozamú Airbnb-üzemeltetéssel (85 -90 % -os kihasználtság)

Felkapott, külföldiek által kedvelt környék

Ideális választás mindazoknak, akik prémium minőségű, azonnal bevételt termelő befektetést vagy igényesen kialakított belvárosi otthont keresnek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2602 e Ft
1570 e Ft -66%
1675 e Ft -55%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
127.5 M Ft m Ft
81.1 m Ft -57%
88.4 m Ft -44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

150 M Ft
5 szoba
113 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

239 M Ft
4 szoba
124 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba
71 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
49 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

135 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Rottenbiller utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
5 szoba
108 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
2 szoba
55 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

82 M Ft
2 szoba
45 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

98 M Ft
2 szoba
70 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás