Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 3. emelet

+ 6 kép 1/9
48 000 000 Ft48 M Ft 1 655 172 Ft/m2
1 szoba
29 m²
3. emelet
építés éve:1890

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Helli Henrietta
He -La Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

7.kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 32 nm -es világos, ablakos konyhával (8,8nm) rendelkező, 2.emeleti lakást.

Az ingatlan lakható állapotú, a körfolyosóról egy zárt kapun keresztül jutunk be, a ház közepes állapotú, lift nincs.

A közös költség és a rezsi rendkívül alacsony,fűtése cirkó.

Igény esetén a nagy belmagasságnak köszönhetően a szoba fekvőgalériával bővíthető.

Első lakást keresőknek, vagy befektetőknek is ideális választás.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: LK025900-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1655 e Ft
1761 e Ft 6%
1707 e Ft 3%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
48 M Ft m Ft
56.2 m Ft 15%
59.6 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124 M Ft
3 szoba
69 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

220 M Ft
4 szoba
95 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
75 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

123 M Ft
1 szoba
66 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

141.6 M Ft
90 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Rottenbiller utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
5 szoba
108 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

174.9 M Ft
3 szoba
76 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület