City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 2. emelet

+ 15 kép 1/18
120 900 000 Ft120.9 M Ft 1 328 571 Ft/m2
3 szoba
91 m²
2. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
dr. Gömbicz Daniella Zsanett
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Prémium befektetési lehetőség a VII. kerület szívében Gozsdu udvar közvetlen közelében

Budapest VII. kerületének egyik legerősebb és legkeresettebb lokációjában, a Gozsdu udvar közvetlen szomszédságában eladó egy 91 m²-es, 3 szobás + konyhás, 2. emeleti lakás, amely önálló fürdőszobákkal rendelkezik, így kiemelkedően jól hasznosítható szálláshelyként vagy befektetési célra.

Az ingatlan teljes körű felújításon esett át, nagy belmagassággal és átgondolt belső kialakítással. A komfortot és a diszkréciót dupla hő- és hangszigetelt nyílászárók, valamint a szobák között kialakított hangcsillapító falszerkezetek biztosítják ez a környéken kifejezetten ritka és értékes adottság.

A lakás elrendezése ideális:
a két nagyszoba 25 és 30 m²-es, utcai kilátással, míg a 15 m²-es kisebb szoba a belső udvarra néz, így csendesebb, elkülönültebb használatra is kiváló. Az önálló fürdőszobás kialakítás nagyfokú rugalmasságot ad a hasznosítás során.

Különleges előny a lokációban

Az ingatlan elhelyezkedése egyedülálló: Budapest egyik örökké nyüzsgő éjszakai központja található közvetlen közelében, ugyanakkor a lakás kialakítása és hangszigetelése lehetővé teszi, hogy egy átmulatott éjszaka után is nyugodt, privát térbe lehessen visszavonulni.

Ennek köszönhetően a lakás nemcsak klasszikus szálláshelyként, hanem rövid távú, diszkrét tartózkodásokra, illetve speciális igényeket kereső vendégek számára is ideális választás lehet. A belvárosi pezsgés és a zavartalan használat ritka, mégis jól működő kombinációja.

A társasház háromszintes, lift nélküli, rendezett, a környék pedig egész évben magas kihasználtságot biztosít rövid és középtávú bérbeadás esetén is.

---

Összegzés

Ez az ingatlan nem csupán egy lakás, hanem egy tudatosan kialakított, sokoldalúan hasznosítható belvárosi egység, amely

prémium lokációval,

kiváló hangszigeteléssel,

rugalmas elrendezéssel
rendelkezik, és kiemelkedő lehetőséget kínál azok számára, akik értik a belvárosi piac működését.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: LK033924

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1329 e Ft
1504 e Ft 12%
1694 e Ft 22%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
120.9 M Ft m Ft
115.5 m Ft -5%
132.3 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

75 M Ft
2 szoba
52 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

140 M Ft
2 + 1 szoba
93 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

170 M Ft
6 szoba
104 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

135 M Ft
3 szoba
86 m²
XXIII. kerület
Eladó telek

Budapest, XXIII. kerület

80 M Ft
3254 m²
0 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

499 M Ft
6 szoba
288 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
75 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

389 M Ft
3 szoba
111 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

139 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

75 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Madách Imre út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

114.9 M Ft
4 szoba
70 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Lovag utca
Eladó téglalakás