Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 3. emelet

+ 12 kép 1/15
65 000 000 Ft65 M Ft 1 756 757 Ft/m2
1 szoba
37 m²
3. emelet
építés éve:1910

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Nagy Krisztina
Duna House - DHP

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

VII. kerület Verseny utca Keleti pályaudvar mellett Frissen felújított, világos lakás eladó!

Eladóvá vált egy III. emeleti, 37 m²-es, 1 szobás, teljes körűen felújított, azonnal költözhető, galériázható (370 cm belmagasság!) lakás a Keleti pályaudvar közvetlen közelében, egy gyönyörűen renovált, rendezett házban. A lakás egész nap világos, napfényes, a ház lakóközössége pedig kimondottan jó.

Felújítás és felszereltség:
- teljes villamos- és vízvezetékrendszer csere
- új külső nyílászárók
- MIKA gázfűtés (radiátoros), kedvező rezsi
- hűtő-fűtő klíma
- gépesített konyha mosogatógéppel
- teljesen új fürdőszoba
- új burkolatok (parketta + járólap)
- friss festés
- LED világítás
Felsőoktatási intézmények a közelben
Ideális választás diákoknak, oktatóknak és egészségügyi dolgozóknak is:
- Állatorvosi Egyetem
- ELTE (könnyen elérhető több kar)
- Semmelweis Egyetem klinikái és oktatási központjai
- Metropolitan Egyetem
- Corvinus Egyetem

Befektetőknek: rövid távra is kiváló (Airbnb / Booking)
A kiváló közlekedés, pályaudvar és repülőtéri kapcsolatok miatt a lakás kimondottan alkalmas rövid távú kiadásra.
Kis alapterület = alacsony rezsi; felújított állapot = azonnal kiadható, további beruházás nélkül.
Magas hozam érhető el!

Közlekedés
Tömegközlekedés szempontjából kiváló: az utcához közel található metróállomás (M2, M4) és több busz- és trolijárat.
Tömegközlekedéssel könnyen elérhető a belváros szinte bármely pontja, valamint az egyetemek és kultúrális-szabadidős létesítmények is.
Környék jellemzői
A környék építészetileg historizáló, eklektikus stílusú lakóépületekkel jellemezhető. Közvetlen közelében, 5 perc sétatávolságra zöld parkok, szabad levegős kondiparkok és a közelben a Városliget is elérhető!
A városrész folyamatosan fejlődik: korszerűsített létesítmények, felújított házak, modernizált közterületek jellemzik.
Kiváló központi elhelyezkedés: mindössze pár perc sétával elérhető a Keleti pályaudvar, metróval, busszal és troli járatokkal.
Értékállóság: patinás épület a belváros közelében, historizáló stílusban vonzó mind lakáscélra, mind befektetésnek.
Korszerűsített környezet: a környék és az épület is felújításon esett át, így modern igényeknek is megfelel.
HÍVJON MOST!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1757 e Ft
1762 e Ft 0%
1723 e Ft -2%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
65 M Ft m Ft
55.6 m Ft -17%
59.3 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

126.9 M Ft
3 szoba
61 m²
VII. kerület, Zsinagógával szemben
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89 M Ft
2 szoba
62 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.5 M Ft
1 + 1 szoba
52 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
55 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
73 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

53.9 M Ft
2 szoba
51 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

75 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba
71 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

60 M Ft
1 szoba
33 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület