Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
109 900 000 Ft109.9 M Ft 2 113 462 Ft/m2
3 szoba
52 m²
1. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Berki Nikolett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó prémium befektetési lakás a Király utcában két lakás, dupla hozam a belváros szívébenHa befektetésben gondolkodsz, ami stílusos, stabil és azonnal termel, akkor ezt érdemes megnézned.Budapest legmenőbb részén, a Király utcában a Gozsdu udvar szomszédságában kínálunk eladásra egy 52 m²-es, kettéosztott, prémium kivitelű lakást, ami jelenleg sikeresen működik Airbnb-ként, de hosszú távú bérbeadásra is tökéletes választás.Miért különleges?3 éve teljeskörű, prémium minőségű felújítás történt semmit nem kell költeni, csak átvenni és működtetni.A lakás két különálló egységre osztott, így dupla bevételi lehetőséget kínál.Modern, letisztult belső terek, magas belmagasság, galériás megoldás, természetes fény és stílusos dizájn minden négyzetméteren.Elrendezés és felszereltség2 db amerikai konyhás nappali teljes gépesítéssel1 külön nyíló hálószoba2 fürdőszobaExtra galériaTeljes bútorzattal, mely a vételár részét képezi !!!Az épületA társasház külső-belső homlokzata, lépcsőháza felújított, modern lift működik, így az épület szintén prémium kategóriás.Lokáció, ami mindig eladhatóAki ismeri a belvárost, tudja: Király utca = biztos érték.Éttermek, bárok, kávézók, boltok, színházak, metrók minden pár perc sétára.A Deák tér gyalog elérhető, így az Airbnb vendégek és a hosszú távú bérlők egyaránt imádni fogják.Befektetési szempontbólKét külön lakás dupla bevételAzonnal üzemeltethető, igény esetén hozamadatokkalAlacsony fenntartási költségek100%-ban belvárosi, turisztikai hotspot lokációEz nem egy még fel kell újítani típusú lakás, hanem egy kész, működő befektetés, ami stílusban és megtérülésben is a top kategóriába tartozik.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2113 e Ft
1504 e Ft -41%
1694 e Ft -25%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
109.9 M Ft m Ft
115.5 m Ft 5%
132.3 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Madách Imre út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

204.9 M Ft
4 szoba
94 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

83 M Ft
2 szoba
44 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

82 M Ft
3 szoba
80 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba
71 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.9 M Ft
2 szoba
0 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

135 M Ft
3 szoba
86 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

74.5 M Ft
4 szoba
110 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Rottenbiller utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
5 szoba
108 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124 M Ft
3 szoba
69 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

139 M Ft