Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Barcsay utca, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
83 000 000 Ft83 M Ft 1 537 037 Ft/m2
1 + 1 szoba
54 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 919
Gyenes Roland e.v.
Puskás Emília e.v.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

KIVÁLÓ BEFEKTETÉS

A VII. kerületben, a Barcsay utcában ELADÓ egy 54 nm-es, 1+1 félszobás, BÚTOROZOTT, GÉPESÍTETT, FELÚJÍTOTT, ALACSONY REZSIJŰ, KLÍMÁS, napfényes lakás.

Elosztás: konyha, tároló, gardrób, zuhanyzós fürdőszoba, külön wc, hálószoba, nappali.

A szobák külön nyílnak.

Közös költség: 16.000 Ft
Rezsi: fogyasztás alapján fizetendő, 15.000 Ft

A házban pár éve lettek kicserélve a gázvezetékek.

Az ingatlan 3.emeleti, lift nincs.

A bútorok és gépek a vételár részét képezik.

Per-és tehermentes.

Irányár: 83.000.000

Bővebb tájékoztatásért és megtekintésért keressen bizalommal, hétvégén is!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 05.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Külső Erzsébetváros m² ár
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1537 e Ft
1666 e Ft 8%
1591 e Ft 3%
1690 e Ft 9%
Ennek az ára
Külső Erzsébetváros átlagár
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
83 M Ft m Ft
82.9 m Ft 0%
81.3 m Ft -2%
88.7 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Barcsay utca, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124 M Ft
3 szoba
69 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Madách Imre út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület