City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
124 000 000 Ft124 M Ft 1 797 101 Ft/m2
3 szoba
69 m²
3. emelet
építés éve:1892

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Takácsné Domján Adrienn
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Néhány éve átadott, újszerű ingatlan

Kiváló elhelyezkedésű, csendes lakás, közel az Állatorvosi Egyetemhez.

A 3. emeleti, világos, bútorozott lakás 2 hálószobával, hatalmas, amerikai konyhás nappalival, egy nagyobb kádas és egy kisebb zuhanyzós fürdővel rendelkezik.
A konyha teljesen felszerelt, mosógép is van.
A nappaliban nagy teljesítményű léglondicionáló berendezés ad hozzá a nyári komforthoz.
Fűtése házközponti, fogyasztás alapján fizetendő.
Az épület is néhány éve lett felújítva, új liftet is kapott, gyönyörű közös kis kerttel rendelkezik, ahol bicikli tárolására is lehetőség van.

Az Állatorvosi Egyetem 3 perc, a Körút 5 perc séta, trolik 200 méteren belül.
Hitellel vásárlás esetén bankfüggetlen és DÍJMENTES hiteltanácsadó közreműködését biztosítjuk, aki a teljes folyamaton végigkíséri Önt.
Az adásvétel biztonságos és gördülékeny bonyolítása érdekében tapasztalt ingatlan szakjogászaink szolgáltatását is ajánlom.

Referencia szám: LK083864

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1797 e Ft
1542 e Ft -17%
1706 e Ft -5%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
124 M Ft m Ft
115.4 m Ft -7%
131.3 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

133.56 M Ft
3 szoba
67 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

236.25 M Ft
4 szoba
88 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.545 M Ft
2 szoba
45 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

94.08 M Ft
2 szoba
45 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

75.495 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.97 M Ft
1 szoba
34 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.13 M Ft
1 szoba
35 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

94.92 M Ft
2 szoba
45 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

95.025 M Ft
2 szoba
44 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás