NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 1. emelet

+ 11 kép 1/14
134 900 000 Ft134.9 M Ft 2 013 433 Ft/m2
4 szoba
67 m²
1. emelet
építés éve:1900

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Lakó Aletta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, hogy saját otthona legyen a város szívében, miközben befektetésként is számíthat rá. További információkért és megtekintésért keressen bennünket bizalommal.

Ez az ingatlan nem csupán egy otthon, hanem egy befektetés is, amelynek értéke az idő múlásával növekszik. Hiszen a rövidtávú kiadás lehetősége extra bevételi forrást jelenthet a tulajdonos számára, köszönhetően a lakás kiváló adottságainak és elhelyezkedésének.

A lakás központi elhelyezkedése egyedülálló lehetőséget nyújt a városlakóknak, hogy a mindennapi életüket a város pulzáló ritmusában éljék. A közvetlen közelben számtalan étterem, kávézó és üzlet található, amelyek kielégítik a modern városlakó minden igényét.

Az ingatlan egy jól karbantartott, történelmi hangulatú épület második emeletén található, ahol a hagyományos építészeti jellegzetességek és a modern kényelem tökéletes összhangban vannak. A tágas, világos terek és a magas mennyezet azonnal lenyűgözik a belépőt, a kényelmes és praktikus elrendezés pedig ideális környezetet biztosít mindennapi élethez.
Eladásra kínálunk egy különleges lehetőséget, ami nem csak otthonként, de befektetésként is kiváló választás rövidtávú kiadás céljából. A 75 négyzetméteres, tégla szerkezetű lakás, melynek nézete az utcára nyílik, modern életérzést kínál azok számára, akik a város szívében szeretnének élni.

Referencia szám: LK031020-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2013 e Ft
1471 e Ft -37%
1738 e Ft -16%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
134.9 M Ft m Ft
142.2 m Ft 5%
186.1 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

83 M Ft
2 szoba
44 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
XXI. kerület, Csillagtelep, Krizantém utca
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

59 M Ft
2 szoba
55 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

29.9 M Ft
1 szoba
26 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
57 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
100 m²
VII. kerület, Zsinagógával szemben
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89 M Ft
2 szoba
62 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás