Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 2. emelet

+ 13 kép 1/16
105 000 000 Ft105 M Ft 1 750 000 Ft/m2
2 szoba
60 m²
2. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 427
Vargová Eva
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

AIRBNB ENGEDÉLLYEL! Befektetésre ideális lakás a 7. kerületben

Budapest belvárosában, a VII. kerület közkedvelt Akácfa utcájában, eladó egy felújított, 60 m²-es, kettéosztott lakás, amely érvényes rövid távú bérbeadási (Airbnb) engedéllyel rendelkezik.

Az ingatlan jellemzői:
Alapterület: 60 m²
Irányár:105.000.000-.

Elhelyezkedés: 2. emelet, csendes belső udvarra néző lakás

Felújítás: néhány éve teljes körűen felújítva.

Beosztás: a lakás két különálló egységre lett osztva, mindkettő saját bejárattal.

Helyiségek: konyha-étkező, hálószoba, fürdőszoba minden egységben

Felszereltség: klíma, gázkonvektoros fűtés.

Ár tartalma: a teljes bútorzat és berendezés.

A társasház:
Rendezett, folyamatosan karbantartott épület.

Kulturált lakóközösség.

Lokáció:
Belváros szívében, éttermek, kávézók, szórakozóhelyek közvetlen közelében.

Kiváló közlekedés: villamos, busz, metró pár perc sétára.

Ideális választás a turisták számára, akik a belvárosi pezsgést keresik.

Miért befektetésnek tökéletes?
Az ingatlan jelenleg is rövid távú kiadásban üzemel, kimagasló megtérüléssel.

Az Airbnb engedély érvényes, így a tevékenység tulajdonosváltás után is gond nélkül folytatható ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 387447

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1750 e Ft
1504 e Ft -16%
1690 e Ft -4%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
105 M Ft m Ft
198.7 m Ft 47%
88.7 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

75 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Madách Imre út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

139 M Ft
3 szoba
86 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²