Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
50 000 000 Ft50 M Ft 1 612 903 Ft/m2
2 szoba
31 m²
1. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Gulás János István
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy 2 szobás lakás a Keleti pályaudvar közelében-kiváló lokációval.Budapest szívében ,a Keleti pályaudvarhoz közel kínálunk eladásra egy jó állapotú, 2 szobás lakást, amely ideális választás lehet fiatal pároknak,egyetemistáknak vagy befektetőknek. -Kiváló közlekedés-Metró,busz,troli,villamos pár percre.-Remek infrastruktúra-Bevásárlóközpontok,boltok,éttermek,egészségügyi intézmények a közelben.-Kényelmes,csendes otthon-Elektromos fűtés, most kerül beépítésre a klíma.-Azonnal költözhető állapot-Nem kell hosszú felújításra várni.Ez a lakás igazi városi otthon ,ahol minden egy karnyújtásnyira van, ugyanakkor nyugodt, élhető teret biztosít.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: LK028440

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1613 e Ft
1504 e Ft -7%
1690 e Ft 5%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
50 M Ft m Ft
198.7 m Ft 75%
88.7 m Ft 44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
2 szoba
80 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

22.7 M Ft
1 szoba
25 m²
VII. kerület, Zsinagógával szemben
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89 M Ft
2 szoba
62 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

139 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

72 M Ft
2 szoba
43 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
3 szoba
72 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

89.99 M Ft
3 szoba
70 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

95.5 M Ft
3 szoba
72 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület