Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Akácfa utca, földszint

+ 17 kép 1/20
79 900 000 Ft79.9 M Ft 1 401 754 Ft/m2
2 szoba
57 m²
földszint
építés éve:1914

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabóné Pámer Ilona
Duna House - Múzeum körút

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

AVII. Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában eladó ez a teljes körűen  felújított 57 nm-es, tágas terekkel rendelkező lakás. Az 1914-ben épült szecessziós épületet, melynek földszintjén a lakás elhelyezkedik, 2008-ban felújították, belső udvara is kellemes. A lakás felújítása 2017-ben történt, teljes víz és villanyhálózat cserélve lett, valamit a fűtés korszerűsítés is megtörtént. Kondenzációs kombi cirkó kazán került beépítésre, a kémény ki lett bélelve, a fürdőszobában padlófűtés adja a kellemes hőérzetet. Belmagasságának köszönhetően, a belső szobában fekvő galéria van kialakítva. A burkolatok esztétikusak, a konyha teljesen felszerelt, kis kamra is található benne.

Kitűnő elhelyezkedése révén befektetésnek is kiváló hosszútávú kiadásra.

Tehermentes.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belső Erzsébetváros m² ár
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1402 e Ft
1820 e Ft 23%
1504 e Ft 7%
1617 e Ft 13%
Ennek az ára
Belső Erzsébetváros átlagár
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.9 M Ft m Ft
124.2 m Ft 36%
198.7 m Ft 60%
240.4 m Ft 67%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Akácfa utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

39.99 M Ft
1 szoba
30 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

83 M Ft
2 szoba
44 m²
V. kerület, Lipótváros, Akadémia utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
3 szoba
61 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
2 szoba
55 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
50 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

139 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Garay tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
2 szoba
35 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba
71 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Ond vezér útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

62.6 M Ft
2 szoba
49 m²
VII. kerület, Zsinagógával szemben
Eladó téglalakás