Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
110 900 000 Ft110.9 M Ft 1 680 303 Ft/m2
2 szoba
66 m²
1. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó fiatalosan felújított belvárosi lakás saját gardróbszobás galériával, liftes házban!

Eladásra kínálunk Budapest belvárosában, kiváló elhelyezkedéssel egy teljes körűen felújított, azonnal költözhető, első emeleti garzonlakást. A lakás liftes, rendezett társasházban található, mindössze pár perc sétára a Városligettől, így ideális választás fiataloknak, egyetemistáknak vagy egyedülállóknak.

A lakás jellemzői:
Fiatalos, modern kialakítás
Praktikus, galériás kialakítás, mely külön gardróbszobát is magában foglal
Teljesen felújított belső tér: új burkolatok, gépészet, nyílászárók
Klímával felszerelt
Saját mérőórák biztosítják a költséghatékonyságot
A ház lifttel rendelkezik, a lakás az első emeleten található

Az ingatlan kiváló közlekedéssel rendelkezik, közelben tömegközlekedés, üzletek, éttermek, kávézók, valamint Budapest egyik legnagyobb zöldterülete, a Városliget.

Ez az otthon különleges hangulatú, élhető és praktikus elrendezésű személyesen látni kell, hogy értékelni lehessen!

Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget hívjon most, és tekintse meg!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: LK083828

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1680 e Ft
1570 e Ft -7%
1675 e Ft 0%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
110.9 M Ft m Ft
81.1 m Ft -37%
88.4 m Ft -25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124 M Ft
3 szoba
69 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szenes Hanna Parknál eladó nagypolgári lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
4 szoba
118 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

47.9 M Ft
2 szoba
79 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

170 M Ft
6 szoba
104 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

83 M Ft
2 szoba
44 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

73.499 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
VII. kerület, Zsinagógával szemben