Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 3. emelet

+ 4 kép 1/7
83 000 000 Ft83 M Ft 1 886 364 Ft/m2
2 szoba
44 m²
3. emelet
építés éve:1835

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 3. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Csók Hedvig
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Belső Erzsébetváros egyik legvonzóbb részén, a Gozsdu udvar mellett egy 44 négyzetméteres, felújított, klímás lakás, amely ideális választás lehet annak, aki befektetési céllal keres ingatlant. Az egyik szoba a Holló utcára néz, a másik szoba udvari, mindkét szoba nagyon világos. A ház, mely 1835-ben, Hild József tervei alapján épült, műemléki védettséget élvez. A házban az Airbnb engedélyezett.

A környék pezsgő városi életet kínál, hiszen a környék a kávézóiról, éttermeiről, szórakozóhelyeiről híres. Belső Erzsébetváros kulturális és szórakozási lehetőségei, mint a híres romkocsmák, művészeti galériák és színházak, mind csupán néhány perces sétára találhatók.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1886 e Ft
1504 e Ft -25%
1690 e Ft -12%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
83 M Ft m Ft
198.7 m Ft 58%
88.7 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Madách Imre út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

75 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Rottenbiller utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
5 szoba
108 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

83 M Ft
2 szoba
44 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba