Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
VII. kerületben, kiváló infrastruktúra mellett, a New York kávéháztól 2 perc sétányira, néhány éve igényesen FELÚJÍTOTT, ERKÉLYES, PRAKTIKUS ELOSZTÁSÚ, NAPFÉNYES, 112nm-es, nappali + 4 szoba elosztású (ebből 1 szoba jelenleg raktárként funkcionál), DUPLAKOMFORTOS, korábban sikeres AIRBNB-ként funkcionáló, utóbb pedig hosszú távú bérlésre hasznosított,akár 2 KÜLÖN LAKÁSSÁ ALAKÍTHATÓ, 2. emeleti (liftes) INGATLAN ELADÓ!
A KÉPEKEN LÁTHATÓ BÚTOROK IS A VÉTELÁR RÉSZÉT KÉPEZIK!
Közös költség: 57.000Ft/hó
A ház kívül-belül jó állapotú és rendezett, lifttel rendelkezik.
Ideális lakóhely szórakozni vágyók számára, mert központi elhelyezkedésének köszönhetően az üzletek, éttermek karnyújtásnyira vannak. A tömegközlekedés kényelmesen megoldható, villamos, busz és metró megálló pár perc sétára található.
A megtekintés rugalmas, bármilyen kérdéssel bátran forduljon hozzám!
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 12. Utoljára módosítva: 2025. 04. 14.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, VII. kerület, 2. emelet