Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 1. emelet

+ 5 kép 1/8
189 900 000 Ft189.9 M Ft 2 041 935 Ft/m2
2 szoba
93 m²
1. emelet
építés éve:1940

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Holig János
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Van, amikor nem egyszerűen ingatlant keres az ember, hanem lehetőséget.
Egy helyet, ahol a lokáció önmagában érték, a tér adottságai pedig hosszú távon is különleges potenciált hordoznak.
Az Erzsébet tér és a belváros közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 98 m²-es, felújítandó lakást, amely kivételes adottságai révén tökéletes alap lehet egy elegáns nagyvárosi otthon vagy prémium befektetés kialakítására.

A nagy belmagasság, a tágas terek és a polgári karakter olyan hangulatot biztosítanak, amely megfelelő felújítással valódi luxusélettérré alakítható.
A lakás jelenlegi állapota lehetőséget ad arra, hogy új tulajdonosa teljes mértékben saját igényeire és stílusára formálja.
Az ingatlan jelenleg bérbe van adva, így befektetési szempontból azonnali hasznosítási lehetőséget is kínál új tulajdonosa számára.
A különlegesség azonban itt nem ér véget.
Közvetlenül mellette található egy másik, szintén 98 m²-es lakás is, amely már igényesen felújított állapotban van, így a két ingatlan akár együtt is megvásárolható.

Ez rendkívül ritka lehetőséget teremt:

nagy értékű reprezentatív otthon kialakítására,
többgenerációs megoldásra,
luxus befektetésre,
vagy akár prémium apartman koncepció megvalósítására a város egyik legkeresettebb részén.

Az elhelyezkedés továbbra is páratlan:
néhány perc sétára a Deák tér, az Andrássy út, a Bazilika, valamint Budapest legjobb éttermei, kávézói és exkluzív üzletei.
Kevés olyan ingatlan van a belvárosban, amely egyszerre kínál presztízst, méretet, alakíthatóságot és bővítési potenciált.
Ez nem csupán egy lakás.
Hanem egy ritka lehetőség Budapest egyik legértékesebb környezetében.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 18.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2042 e Ft
1841 e Ft -11%
1675 e Ft -22%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
189.9 M Ft m Ft
112.6 m Ft -69%
88.4 m Ft -115%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.9 M Ft
3 szoba
94 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

115.385 M Ft
2 szoba
73 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

273.395 M Ft
4 szoba
140 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Podmaniczky utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

260 M Ft
3 szoba
117 m²
XXI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXI. kerület

108.9 M Ft
4 szoba
120 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
3 szoba
146 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XX. kerület

130 M Ft
5 szoba
148 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139.999 M Ft
7 szoba
254 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
4 szoba
81 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

95.9 M Ft
3 szoba
89 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

108.9 M Ft
4 szoba
110 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

66.5 M Ft
2 szoba
59 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

152.816 M Ft
3 szoba
78 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás