Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Rózsa utca, 3. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Hőszívattyúval, szerkezet temperálással, elektromos redőnyökkel és minden korszerű megoldással ellátott lakás megvásárolható egy kívül belül felújított házra, újonnan épített szinten.
Panoráma lift, alacsony fenntartási költség, új ház, megújult környék, így kiváló értékállóság, kiadhatóság és likviditás jellemzi beruházását, amennyiben ezen belvárosi, kezenfekvő megolgást választja.
Szeparált mosdó, fürdő, étkezős konyha, hangulatos háló nappalival minőségi és praktukus megoldásokkal veheti át, akár azonnal az ingatlant. Júniusban használatba vételivel és külön albetéttel teljesen befejeződik a beruházás.
További kérdéseivel, megtekintési szándékával várom megkeresését.
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Rózsa utca, 3. emelet