Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 4. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Különleges ajánlat Budapest szívében – Belső kétszintes lakás + garzon a Bazilika közelében!
Eladóvá vált a VI. kerület egyik legszebb, lifttel rendelkező társasházának legfelső szintjén (4. emelet) egy igazán egyedi, két lakásból álló ingatlan!
A Dessewffy utcában, pár lépésre a Bazilikától, kínáljuk megvételre ezt a 175 m²-es, belső kétszintes, napfényes lakást, valamint egy külön bejáratú, egyszintes garzont, melyek kizárólag egyben vásárolhatók meg.
A lakás jellemzői:
Összesen 175 m² alapterület, ebből:
Fő lakás: 141,5 m²
Alsó szinten: előszoba, konyha, kamra, külön WC, tágas nappali
Felső szinten: 3 hálószoba, 2 fürdő (egyik WC-vel), külön WC, 25 m²-es közlekedő + csendes, közel 10 m²-es terasz
Garzonlakás: 33,43 m² – étkezőkonyhás nappali + fürdőszoba
Teljes bútorzattal és gépesítéssel, mely a vételár részét képezi
Udvari és utcai nézet – napfényes és csendes otthon a belváros közepén
Gázcirkó fűtés + klímaberendezések mindkét szinten
Liftes, 4 emeletes, téglaépítésű társasház
Miért különleges ez az ingatlan?
Két külön lakás – akár több generációs családnak, akár otthon + iroda kombinációra is tökéletes
Belső kétszintes kialakítás, teraszos hálószobával
A garzon azonnal kiadható, akár rövid-, akár hosszútávra
Az épület és a lakás is jó állapotú, modern, világos terekkel
Kiváló lokáció: Bazilika, Andrássy út, Opera, Deák tér, éttermek, üzletek és kulturális programok karnyújtásnyira
Irányár: 598 000 EUR
(A mai árfolyamon kb. 241 millió Ft)
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 06.
5 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VI. kerület, 4. emelet