Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út, 2. emelet

+ 2 kép 1/5
84 900 000 Ft84.9 M Ft 1 489 474 Ft/m2
1 szoba
57 m²
2. emelet
építés éve:1890

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Dorogi Dávid
Duna House - Bazilika

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

3%-OS HITELRE ALKALMAS INGATLAN

Fiatalos otthon a Bazilika mellett, azonnal költözhető állapotban!

Budapest belvárosának szívében, a Bajcsy-Zsilinszky úton kínáljuk megvételre ezt az 57 m²-es, felújított lakást, liftes ház második emeletén. A lakás praktikus elrendezésű, és tartozik hozzá egy 18 m²-es, stabil, acélból készült galéria is, amely az alsó tértől részben elkülönítve önálló hálórészként funkcionál.

A lakásba már csak a saját bútorokat kell hozni a felújításnak köszönhetően gyorsan és kényelmesen beköltözhető.

A Bazilika egy perc sétára, a Deák Ferenc tér pedig néhány perc gyalogtávolságra van. A környék a belváros minden előnyét kínálja: számos étterem, üzlet, kávézó és szórakozási lehetőség könnyen elérhető. A közlekedés kiváló, minden fontos tömegközlekedési vonal a közelben található.

Ideális választás fiatal pároknak, első lakásvásárlóknak, vagy befektetőknek, akik hosszútávú kiadásban gondolkodnak.

Rugalmasan megtekinthető. Időpont egyeztetésre hívja a megadott telefonszámot vagy írjon üzenetet!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Külső Terézváros m² ár
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1489 e Ft
1823 e Ft 18%
1803 e Ft 17%
1707 e Ft 13%
Ennek az ára
Külső Terézváros átlagár
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
84.9 M Ft m Ft
64.2 m Ft -32%
65.9 m Ft -29%
59.6 m Ft -42%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

129.5 M Ft
3 szoba
88 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

108.3 M Ft
1 szoba
283 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

51 M Ft
1 szoba
49 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

149 M Ft
3 szoba
98 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
3 + 2 szoba
55 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi-Bajnok utca sarkán eladó lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59.999 M Ft
2 szoba
31 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59 M Ft
1 szoba
41 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Podmaniczky utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

260 M Ft
3 szoba
117 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás