Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 4. emelet

+ 6 kép 1/9
109 900 000 Ft109.9 M Ft 2 035 185 Ft/m2
3 szoba
54 m²
4. emelet
építés éve:1893

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 871
Farkasné Hernádi Ágnes
OTPIP I. kerület Zsolt utcai iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

DESIGNER LUXUSLAKÁS A BELVÁROS SZÍVÉBEN!-RITKA MINŐSÉG, AZONNALI ÉLMÉNY!

Budapest VI. kerületének egyik legkeresettebb részén, a Podmaniczky utca elején kínálunk megvételre egy 54 m2-es, 4. emeleti, exkluzív állapotú lakást, amely minden részletében a minőséget és a kifinomult stílust képviseli.
Főbb jellemzők:
-Amerikai konyhás nappali + 2 külön nyíló hálószoba,
-Zuhanyzós fürdő, külön WC,
-Világos, napfényes terek, kiváló tájolás,
-Teljeskörű műszaki és esztétikai felújítás (teljes elektromos hálózat cseréje, igényes, modern burkolatok és szaniterek),
-Prémium minőségű bútorzattal együtt eladó,
-Azonnal költözhető állapot.

A gondosan megtervezett enteriőr és a magas minőségű kivitelezés harmonikus egységet alkot, így az ingatlan nemcsak otthonként, hanem értékálló befektetésként is kiemelkedő választás.

KÖRNYÉK:
-A lakás, Budapest VI. kerület egyik legkeresettebb részén, a Podmaniczky utcában található, ahol a belvárosi pezsgés és az élhető környezet tökéletes egyensúlyban van.
-Pár perc sétára elérhető az Andrássy út, a Nyugati pályaudvar és a Oktogon, így a közlekedés kivételesen gyors és kényelmes.
-A környéken számos kávézó, étterem, üzlet és szolgáltatás található, miközben a közeli Városliget zöldterületei kikapcsolódási lehetőséget kínálnak.

A lokáció különösen népszerű a külföldi bérlők és befektetők körében, így az ingatlan értékálló és kiemelkedő bérbeadási potenciállal is rendelkezik.

AJÁNLOM:
-Fiatal pároknak/kisebb családnak/városi életet kedvelőknek, akik értékelik a belvárosi életstílust, a minőséget és a kényelmet, és nem szeretnének felújítással foglalkozni.
-Külföldi vásárlóknak / expatoknak, akik egy kulcsrakész, designos, belvárosi lakást szeretnének, kiváló közlekedéssel és szolgáltatásokkal körülvéve.
-Befektetőknek, hisz a lakás szinte azonnal kiadható.
-Mindazoknak, akik időt akarnak venni, s nem felújítani.

DESIGNER LUXURY APARTMENT IN THE HEART OF THE CITY ? RARE QUALITY, INSTANT EXPERIENCE
In one of the most sought-after areas of Budapest?s 6th district, at the beginning of Podmaniczky Street, we offer for sale a 54 sqm, 4th-floor, exclusive apartment, representing premium quality and refined style in every detail.

Key features:
-Living room with open-plan (American-style) kitchen and 2 separate bedrooms
-Bathroom with walk-in shower + separate toilet
-Bright, sun-filled interiors with excellent orientation
-Complete technical and aesthetic renovation (fully renewed electrical system, high-quality modern finishes and sanitary ware)
-Sold with premium-quality furniture
-Move-in ready condition

The carefully designed interior and high-end execution create a harmonious living space, making this property not only a beautiful home but also a valuable long-term investment.

-LOCATION:

The apartment is situated in one of the most desirable parts of Budapest?s 6th district, on Podmaniczky Street, where vibrant city life meets a comfortable living environment.

Within a few minutes? walk: Andrássy Avenue, Nyugati Railway Station, and Oktogon
Excellent public transport connections
Wide range of cafés, restaurants, shops, and services nearby
The green spaces of City Park are also easily accessible

The location is especially popular among international tenants and investors, ensuring strong rental demand and long-term value retention.

RECOMMENDED FOR:
-Young couples / small families / urban lifestyle lovers who appreciate central living, quality, and comfort, and prefer not to deal with renovations,
-International buyers / expats looking for a stylish, turnkey apartment in a prime central location,
-Investors, as the property can be rented out almost immediately,
-Anyone who prefers to buy time instead of renovating.M325738

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M325738

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2035 e Ft
1829 e Ft -11%
1694 e Ft -20%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
109.9 M Ft m Ft
161.6 m Ft 32%
132.3 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

183 M Ft
3 szoba
85 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

139 M Ft
6 szoba
130 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

273.904 M Ft
4 szoba
140 m²
III. kerület, Mocsárosdűlő, III. kerület - HARSÁNYLEJTŐ
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

545 M Ft
5 szoba
263 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

175 M Ft
1 szoba
100 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Vörösmarty utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

80 M Ft
4 szoba
75 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

51 M Ft
1 szoba
49 m²
IV. kerület, Újpest, Rév utca 1
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

1.651 M Ft
4324 m²
0 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

110.4 M Ft
3 szoba
69 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi-Bajnok utca sarkán eladó lakás