Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út, 1. emelet

+ 11 kép 1/14
159 900 000 Ft159.9 M Ft 2 050 000 Ft/m2
3 szoba
78 m²
1. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Tabányi Andrea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Képzeljen el egy olyan otthont a város szívében, presztízs környezetben ahol minden reggel lenyűgöző kilátás fogadja. Ez a különleges ingatlan az Erzsébet térre néz, közvetlenül a Budapest Eye-el szemben, a Bazilika szomszédságában helyezkedik el. A belváros nevezetességei könnyen elérhetők a közelben.

A különleges kisugárzású ingatlan egy felújított liftes épület első emeletén található, de a félemelet és a magas belmagasságból adódóan normál 2.-3. emelet érzését kelti. Remek elosztásának és tágas helyiségeinek köszönhetően jelenlegi formájában remekül élhető, vagy akár tovább alakítható az új Tulajdonos elképzelése szerint. A 30 m2-es amerikai konyhás nappaliba – hálóba és a harmadik szobába a plafonig nyújtózó ablakokon és erkély ajtókon keresztül egész nap árad a fény a lakásba. A praktikumot pedig több beépített gardróbszekrény és könyvespolc szolgálja. A 6,3nm-es tágas fürdőszoba mindennel felszerelt ami az itt lakók kényelmét és feltöltődését szolgálja, többek között a beépített szauna és hidromasszázs kád teszi lehetővé a pihenést.

Központi elhelyezkedéséből adódóan a közlekedés kiváló!

Fontos megjegyezni, hogy az ingatlan területi adottságaiból adódóan páratlan lehetőséget garantál befektetési céllal vásárló ügyfeleink számára, rövid - közép, vagy hosszú távú kiadás esetén, egyaránt.

További információkért és a megtekintéssel kapcsolatosan, hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Külső Terézváros m² ár
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2050 e Ft
1833 e Ft -12%
1858 e Ft -10%
1706 e Ft -20%
Ennek az ára
Külső Terézváros átlagár
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
159.9 M Ft m Ft
157.8 m Ft -1%
162.5 m Ft 2%
131.3 m Ft -22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi-Bajnok utca sarkán eladó lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

149 M Ft
3 szoba
98 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

51 M Ft
1 szoba
49 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Podmaniczky utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

260 M Ft
3 szoba
117 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

217.77 M Ft
4 szoba
114 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

139 M Ft
6 szoba
130 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

125.724 M Ft
3 szoba
77 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²