Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, földszint

+ 3 kép 1/6
79 200 000 Ft79.2 M Ft 1 800 000 Ft/m2
1 szoba
44 m²
földszint
építés éve:1900

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 439
Bertalan Barnabásné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó stílusos, felújított lakás Budapest belvárosában, a VI. kerület szívében.

Budapest egyik legkedveltebb részén, a VI. kerületben, kiváló közlekedéssel és infrastruktúrával kínálunk megvételre egy 44 m2-es, teljes körűen felújított, bútorozott lakást.

Az ingatlan modern, igényes kialakítással készül, ahol a felújítás során a teljes vezeték és közműhálózat megújul, így új tulajdonosa hosszú távon is biztonságos és gondtalan otthonra talál. A lakás fűtéséről elektromos panelek, valamint egy hűtő-fűtő klíma gondoskodik, biztosítva a kényelmet minden évszakban.

A lakás ügyvédi használati megosztással, külön főmérőórákkal kerül értékesítésre.

Az ingatlan egy fejlesztés része, melynek keretében további két, azonos minőségben felújított lakás is kialakításra került (29 m2 és 48 m2 alapterülettel), amelyek külön-külön vagy egyben is megvásárolhatók, így befektetők számára is kiváló lehetőséget kínálnak.

A lakás várható átadása: 2026 május. A jelenlegi ár a kulcsrakész, teljesen bútorozott állapotra vonatkozik.

Külön előny, hogy a most vásárlók még beleszólhatnak a végső kialakításba: lehetőség van a burkolatok, bútorok kiválasztására, így valóban saját ízlésére szabhatja új otthonát.

Ez az ingatlan ideális választás lehet első lakásként, belvárosi bázisként vagy akár kiadásra szánt befektetésként is.

Ne maradjon le róla - éljen a lehetőséggel, és alakítsa saját elképzelése szerint új otthonát Budapest szívében!

Referencia szám: M325412

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1800 e Ft
1803 e Ft 0%
1707 e Ft -5%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.2 M Ft m Ft
65.9 m Ft -20%
59.6 m Ft -33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

66 M Ft
2 + 4 szoba
54 m²
XXI. kerület, Csillagtelep, Krizantém utca
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

59 M Ft
2 szoba
55 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

152.816 M Ft
3 szoba
78 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

125.724 M Ft
3 szoba
77 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

82.5 M Ft
2 szoba
59 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
73 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
3 szoba
146 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

63 M Ft
2 szoba
47 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

217.77 M Ft
4 szoba
114 m²
VI. kerület, Szondi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

130 M Ft
2 + 1 szoba
99 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás