Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Király utca, 3. emelet

+ 16 kép 1/19
47 900 000 Ft47.9 M Ft 1 842 308 Ft/m2
1 szoba
26 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Elektromos
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, KábelTV
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Hajdú Benedek
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Belvárosi stílusos stúdió lakás a Zeneakadémia szomszédságában!

A VI. kerület egyik legkedveltebb részén, a Király utcában, a Liszt Ferenc tér és a Zeneakadémia közvetlen közelében kínálunk megvételre egy szép állapotú, felújított lakást, egy kívül-belül rendezett, igényes társas ház 3. emeletén. Lift nincs, de ezért a lakásért megéri lépcsőzni, igazi kis unikum a város szívében!

A lakás udvari nézetű, így a belvárosi elhelyezkedés ellenére kifejezetten csendes és nyugodt.

Elrendezése:
Alapterület: 26nm.+10 nm galéria
Belmagassága 3,8 méter, mely lehetővé tette egy praktikus galéria kialakítását (galéria feletti belmagasság: 1,5 m), így az élettér kiválóan kihasználható.
-világos szoba
-galéria (háló- vagy dolgozórésznek ideális)
-konyha
-fürdőszoba WC-vel egyben

A lakás frissen felújított, legyen Ön az első lakója! Az otthon komfortjáról elektromos fűtés és klímaberendezés gondoskodik. A lakás 3%-os hitelre nem alkalmas, csak készpénzre vásárolható meg! Azonnal költözhető, tehermentes az ingatlan!

Közös költség: 12.290 Ft, mely tartalmazza a vízfogyasztást is.

A környék:
A Liszt Ferenc tér Budapest egyik legpezsgőbb kulturális központja: kávézók, éttermek, galériák, színházak, valamint a Zeneakadémia pár perc sétára.A közelben található több iskola, könnyen megközelíthető számos egyetem, a bevásárlás is megoldható, élelmiszer üzletek, gyógyszertár egy karnyújtásnyira.
Ideális választás azoknak, akik szeretik a belvárosi életet, mégis csendes otthonra vágynak.

A közlekedés:
-M1-es metró (Opera) pár perc
-4,6-os villamos könnyen elérhető
-számos busz- és troli járat a közelben

Tökéletes választás saját részre, befektetésnek - kiadásra egyaránt!

Ugyan itt a mellette lévő 37nm-es stúdió lakás szintén eladó. A lakások egyben is és külön-külön is megvásárolhatóak!

A képek között néhány ötletet is talál berendezési lehetőségekkel. A vételár része a konyhabútor, étkező pult székekkel és a kanapé.

Ha egy igényes, jó hangulatú belvárosi lakást keres kiváló lokációval, ezt érdemes megnézni.

Ritka lehetőség a jelenlegi piacon.

További információért hívjon!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Külső Terézváros m² ár
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1842 e Ft
1823 e Ft -1%
1803 e Ft -2%
1707 e Ft -8%
Ennek az ára
Külső Terézváros átlagár
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
47.9 M Ft m Ft
64.2 m Ft 25%
65.9 m Ft 27%
59.6 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Király utca, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178.695 M Ft
3 szoba
93 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

175 M Ft
1 szoba
100 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

289.096 M Ft
5 szoba
160 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
50 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

125.724 M Ft
3 szoba
77 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

152.816 M Ft
3 szoba
78 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.795 M Ft
4 szoba
114 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

78.2 M Ft
6 szoba
173 m²
VI. kerület, Szondi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

130 M Ft
2 + 1 szoba
99 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Olga
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

55.9 M Ft
1 + 1 szoba
38 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út