Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 4. emelet

+ 12 kép 1/15
149 000 000 Ft149 M Ft 1 405 660 Ft/m2
2 szoba
106 m²
4. emelet
építés éve:1906

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Héra
Emelet: 4. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Fodor Tivadar
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Remek elosztású, 2 szoba + hallos, 4. emeleti nagypolgári lakás eladó az Oktogon közelében.

Új tulajdonosát keresi a VI. kerület belső részén, nagyjából félúton a Nyugati Pályaudvar és az Oktogon között egy praktikus elosztású, jól alakítható lakás.
Ha kedveli a nagypolgári lakások miliőjét, fontos Önnek a remek közlekedés és a kifogástalan infrastruktúra, akkor ezt a lehetőséget ne hagyja ki!

A KÖRNYÉKRŐL:
- VI. kerület, Belső Terézváros, az Oktogon és az Andrássy út vonzáskörzete.
- Pesti viszonylatban felülmúlhatatlan infrastruktúrával és tömegközlekedéssel rendelkező környék.
- A Nyugati Pályaudvar 450 méterre, a WestEnd Bevásárlóközpont 700 méterre, míg az Oktogon és az Andrássy út 250 méterre található.
- Több autóbusz, villamos, troli, valamint az M3 metró is elérhető 500 méteres körön belül.
- Szolgáltatások színes választéka, valamit élelmiszerboltok, kávézók, éttermek, bárok, üzletek elérhetők sétatávolságban.

A HÁZRÓL:
- 1906-ban épült, 39 lakásos, belső udvaros, LIFTES téglaépület.
- A társasház kívülről és belülről is jó állapotú.
- Impozáns bejárattal rendelkezik, hangulatos udvara tiszta és rendezett.

A LAKÁSRÓL:
- 4. emeleti, 106 m2 alapterületű, jelenleg 2 szoba + hallos, felújítást igénylő ingatlan.
- Felosztása: előszoba, 2 szoba, hall, konyha, kamra, háztartási helyiség, fürdőszoba, WC - kézmosó.
- Igény esetén egy modern, nappali + 2 hálószobás lakás kialakítható.
- A két nagyméretű szoba az utcára néz, a konyha a belső udvar felé, míg a kiszolgáló helyiségek lichthofra nyíló ablakokkal rendelkeznek.
- A szobák déli tájolásúak, a hatalmas fa szerkezetű ablakoknak köszönhetően kifejezetten világosak, naposak.
- A szobák, illetve a hall, a háztartási helyiség és az előszoba parkettával, a többi helyiség járólappal burkolt.
- A fűtést gázüzemű cserépkályha, gáz konvektor és hűtő-fűtő klíma, a használati melegvizet átfolyós vízmelegítő biztosítja.
- A villanyvezetékek 10 évvel ezelőtt cserélve voltak.
- A közös költség 30.000 Ft, amely a vízfogyasztást is tartalmazza.

AZ INGATLAN MEGTEKINTHETŐ:
- személyesen,
- online személyes bejelentkezéssel.

FINANSZÍROZÁSBAN – ONLINE IS – SEGÍTÜNK!
- Bank-független hitelcenterünk díjmentesen versenyezteti az összes bank és hitelintézet ajánlatát.
- Önnek csak annyi a dolga, hogy egyeztet munkatársunkkal, majd kiválasztja a hosszú távon is legkedvezőbb konstrukciót.
- Szakértőink 20 év tapasztalattal, fogyasztóbarát lakáshitelekkel, babaváró hitellel és teljes körű CSOK Plusz és OTTHON START program ügyintézéssel várják.
- Időpont-egyeztetéssel munkaidő után is elérhetők.

Jó szívvel ajánlom saját lakhatásra vagy kiadásra, de vállalkozás részére irodának is alkalmas lehet.

További információért és megtekintési időpontért hívjon bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1406 e Ft
1850 e Ft 24%
1664 e Ft 16%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
149 M Ft m Ft
112.7 m Ft -32%
88.4 m Ft -69%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

77.9 M Ft
2 + 2 szoba
84 m²
XIX. kerület
Eladó sorház

Budapest, XIX. kerület

47 M Ft
2 szoba
0 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62 M Ft
75 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 szoba
66 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.9 M Ft
4 szoba
75 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

46.9 M Ft
1 szoba
38 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Podmaniczky utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

260 M Ft
3 szoba
117 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
3 szoba
146 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

51 M Ft
1 szoba
25 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

39 M Ft
18 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba