Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
63 500 000 Ft63.5 M Ft 2 116 667 Ft/m2
1 + 1 szoba
30 m²
földszint
építés éve:1940

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Végvári Zsuzsanna
Duna House Béke tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest 6.kerületében, a Hajós utcában Eladó egy 63 500 000 HUF vételárú, 30nm-es tulajdonilap szerinti, de valóságban 42nm-es, DK-i fekvésű, napfényes, tégla építésű lakás, amely a Bazilika és az Opera szomszédságában helyezkedik el. Ez a gyönyörűen felújított és átépített ingatlan 2022-ben esett át teljes generál felújításon, prémium minőségi anyagok felhasználásával. A lakás lenyűgöző 4,2 méteres belmagassággal rendelkezik, melyet boltíves mennyezeti kialakítása tesz egyedi hangulatúvá, a galéria szinten kialakított hálóval és studiónak kialakított lakótérrel kuriózum a belvárosi ingatlanpiacon.

Az otthon melegét gázcirkó fűtés biztosítja, amely padlófűtés és radiátoros hőleadással van kombinálva, így garantálva a tökéletes hőérzetet minden helyiségben. A három légkamrás, új műanyag redőnyös nyílászárók nagymértékben hozzájárulnak a lakás energetikai hatékonyságához és a nyugalomhoz. A lakás kihasználtsága maximalizált, gardrób beépítésekkel, beépített gépesített konyhabútorral, zuhanyzós, wc-s fürdőszobával, valamint 2 db állógalériával büszkélkedhet, ami extra térrel szolgál az ott élők számára.

Ez a lakás tökéletes választás lehet azok számára, akik értékelik a minőségi felújítást, a kivételes elhelyezkedést és a történelmi belváros közelségét. A kulturális élet szerelmesei számára elhagyhatatlan lehetőség, hiszen a Bazilika és az Opera közelsége különleges élményt nyújt, a belvárosi nyüzsgésben ez az otthon a béke szigete.

Ajánlom még ezt a gyönyörű lakást azoknak, akik szeretik Budapest pezsgő városi életét, mivel ez a hely tökéletes kiindulópontja lehet a város felfedezésének. Legyen szó akár bevásárlásról, kultúrális programokról vagy éjszakai életről, minden könnyen elérhető innen. Üdvözölje az új napot ebben a csodálatos lakásban, ahol a történelmi hangulat és a modern kényelem tökéletes összhangban van.

Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, és tegye meg az első lépést álmai otthona felé még ma!

Hívjon! Mutatom!
Érd,: Végvári Zsuzsanna +36 20 51 61 554, vegvari.zsuzsanna@dh.hu

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2117 e Ft
1841 e Ft -15%
1675 e Ft -26%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
63.5 M Ft m Ft
112.6 m Ft 44%
88.4 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

78 M Ft
2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

164.8 M Ft
4 + 1 szoba
107 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

75.6 M Ft
2 szoba
50 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
50 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

125.724 M Ft
3 szoba
77 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

389 M Ft
3 szoba
111 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.9 M Ft
3 szoba
94 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

115.385 M Ft
2 szoba
73 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

169 M Ft
4 szoba
119 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

129.5 M Ft
3 szoba
88 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta, Kakastó utca 40
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

109 M Ft
6 + 4 szoba
260 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körúton
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
3 szoba
105 m²
VI. kerület, Szondi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

130 M Ft
2 + 1 szoba
99 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út