Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 3. emelet

+ 8 kép 1/11
83 900 000 Ft83.9 M Ft 1 864 444 Ft/m2
1 szoba
45 m²
3. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Mező-Nádasi Adrienn
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A KIRÁLY UTCA egyik legpezsgőbb részén, BUDAPEST SZÍVÉBEN található.
A környék igazi VÁROSI ÉLETÉRZÉST kínál: a házzal szemben van a nyüzsgő GOZSDU UDVAR, valamint számtalan ÉTTEREM, BÁR ÉS KÁVÉZÓ várja az itt lakókat.

KIVÁLÓ LOKÁCIÓ:
Minden fontos szolgáltatás, bevásárlási lehetőség és közlekedési csomópont KÖNNYEDÉN ELÉRHETŐ.

A KÖRNYÉK KÜLÖNÖSEN NÉPSZERŰ a fiatalok és a rövid- illetve hosszú távú kiadásban gondolkodó befektetők körében.
Ha hétvégi kikapcsolódást keresünk, a DUNA-PARTOT 15 perc SÉTÁVAL elérhetjük.

AZ ÉPÜLETRŐL:
A társasház KIVÁLÓ ÁLLAPOTBAN van, rendezett, ZÖLDESÍTETT BELSŐ UDVARRAL rendelkezik, amely alatt PARKOLÓHÁZ található.

EZ A 45 nm-es LAKÁS egy teljes körűen átalakított és MAGAS MŰSZAKI TARTALOMMAL FELÚJÍTOTT nagypolgári ingatlan.
A mellette lévő 77nm-es, szintén EXKLUZÍV minőségben felújított lakás is megvásárolható, amelynek részleteit kérésére megadom Önnek.

A LAKÁS JÓ ELOSZTÁSÚ, a mai kornak megfelelően TÁGAS TEREK, RAGYOGÓ FÉNYEK jellemzik.

MŰSZAKI TARTALOM ÉS FELÚJÍTÁS:
A felújítás során a lakás MINDEN RÉSZLETE megújult, magas MINŐSÉGI követelmények mentén:

-teljes ELEKTROMOS és GÉPÉSZETI alaprendszerek cseréje

-PADLÓFŰTÉS, energiatakarékos KONDENZÁCIÓS gázkazánnal, helyiségenként szabályozva

-KLÍMA előkészítés minden helyiségben (kondenzvíz közvetlen csatornába kötve)

-OKOS VILÁGÍTÁSI rendszer, wifi-s relékkel, akár telefonról vezérelhető

-RIASZTÓRENDSZER kiépítésének előkészítése

-új, több ponton záródó BIZTONSÁGI bejárati ajtók

-kiemelt HANGSZIGETELÉS: Viablokk falazat + fagyapot és hanggátló gipszkarton

RITKA BELVÁROSI ADOTTSÁG:
Az ablakból háztető látszik, nem lát be senki, így KIFEJEZETTEN INTIM, NYUGODT “menedék” a pezsgő belváros közepén.

A minden igényt kielégítő, MAGAS MINŐSÉGBEN KIVITELEZETT ingatlan AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, és kimondottan jó választás mind lokáció, mind minőség szempontjából.

Hívjon bizalommal a hét bármely napján!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1864 e Ft
1836 e Ft -2%
1723 e Ft -8%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
83.9 M Ft m Ft
67 m Ft -25%
59.3 m Ft -41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi-Bajnok utca sarkán eladó lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
146 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körúton
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
3 szoba
105 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

51 M Ft
1 szoba
49 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

217.77 M Ft
4 szoba
114 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület, Szondi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

130 M Ft
2 + 1 szoba
99 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft