Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Andrássy út 76, földszint

+ 11 kép 1/14
99 990 000 Ft99.99 M Ft 2 272 500 Ft/m2
2 szoba
44 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 279
Delux Properties KFT
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Modern 1-Bedroom Luxury Apartment for Sale – Andrássy ut, Budapest

Ground Floor | 44 sqm | 1 Bedroom | 2 Bathrooms

This stylish, fully renovated apartment occupies the ground floor of a centrally located building on the prestigious Andrássy Avenue. Combining modern comfort with urban charm, the property is perfectly suited for both high-quality city living and strong rental investment.

Designed in a contemporary industrial style, the apartment features exposed brick walls, custom-built kitchen cabinetry, and premium finishes, creating a sophisticated and distinctive living environment. Its practical layout, with two bathrooms, adds flexibility for guests or rental purposes.

Property Details

-Total area: 44 sqm
-Floor: Ground floor (G)
-Bedrooms: 1
-Bathrooms: 2
-Layout: Living room with open-plan kitchen + bedroom + 2 bathrooms
-Condition: Fully renovated, move-in ready, turnkey

Key Features

-Modern open-plan kitchen with high-quality built-in appliances
-Contemporary interior design with exposed brick accents
-Two fully equipped bathrooms, ideal for guests or rental income
-Bright, airy, and well-ventilated living space
-Premium fixtures and finishes throughout
-Turnkey, ready for immediate occupancy or rental

Prime Central Location

-Located on Andrássy Avenue in Budapest’s District VI, within walking distance of:
-Oktogon and Nyugati Railway Station
-Metro, tram, and bus connections
-Andrássy Avenue’s cafés, restaurants, and boutique shopping
-Opera House, cultural venues, and nightlife

This central, high-demand location combines convenience, lifestyle, and excellent long-term rental potential, making it an ideal choice for both private residence and premium investment.

Hungary:

Modern, 1 hálószobás luxuslakás eladó – Andrássy út, Budapest

Földszint | 44 m² | 1 hálószoba | 2 fürdőszoba

Ez a stílusos, teljes körűen felújított lakás a presztízs Andrássy úton, egy központi elhelyezkedésű épület földszintjén található. A modern kényelem és a városi karakter tökéletes kombinációját kínálja, ideális mind magas színvonalú lakhatásra, mind stabil bérbeadási célokra.

A kortárs ipari stílusú belső tér kiemelt elemei a látszó téglafalak, egyedi konyhabútor és prémium minőségű burkolatok, így egy elegáns és karakteres otthont teremtenek. A két fürdőszobás praktikus elrendezés rugalmas megoldást biztosít vendégek vagy bérbeadás esetén.

Ingatlan adatai

-Alapterület: 44 m²
-Emelet: Földszint (G)
-Hálószobák: 1
-Fürdőszobák: 2
-Elrendezés: Nappali amerikai konyhával + hálószoba + 2 fürdőszoba
-Állapot: Teljes körűen felújított, azonnal költözhető, kulcsrakész

Főbb jellemzők

-Modern, nyitott konyha minőségi beépített gépekkel
-Kortárs belsőépítészeti kialakítás látszó téglafalakkal
-Két teljesen felszerelt fürdőszoba, ideális vendégek vagy bérbeadás esetén
-Világos, jól szellőző, tágas elrendezés
-Prémium anyagok és beépített bútorok
-Kulcsrakész, azonnal költözhető vagy bérbe adható

Kiváló, központi elhelyezkedés

-Az Andrássy úton, Budapest VI. kerületében, sétatávolságra:
-Oktogon és Nyugati pályaudvar
-Metró-, villamos- és buszvonalak
-Andrássy út kávézói, éttermei és butik üzletei
-Operaház, kulturális helyszínek és éjszakai élet

Ez a keresett, belvárosi lokáció egyszerre biztosít kényelmes városi életet és erős hosszú távú bérlői keresletet, így ideális választás saját célú lakhatásra és prémium befektetésre egyaránt.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Külső Terézváros m² ár
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2273 e Ft
1769 e Ft -28%
1841 e Ft -23%
1675 e Ft -36%
Ennek az ára
Külső Terézváros átlagár
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
99.99 M Ft m Ft
112.1 m Ft 11%
112.6 m Ft 11%
88.4 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Andrássy út 76, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Újlipótváros
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

810 M Ft
933 m²
VI. kerület, Szondi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

130 M Ft
2 + 1 szoba
99 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

139 M Ft
6 szoba
130 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

115.385 M Ft
2 szoba
73 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

129.5 M Ft
3 szoba
88 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

119 M Ft
3 szoba
74 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

152.816 M Ft
3 szoba
78 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

152.5 M Ft
3 szoba
86 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körúton
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
3 szoba
105 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

157.9 M Ft
5 szoba
130 m²