Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 1. emelet

+ 12 kép 1/15
74 000 000 Ft74 M Ft 1 761 905 Ft/m2
3 szoba
42 m²
1. emelet
építés éve:1902

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
dr. Székely Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A VI. kerületben, az Oktogon közelében, az Andrássy útról nyíló Izabella utcában eladó egy 1. emeleti, 3 szobás, 42 nm-es lakás + 6 nm galériával.

A lakás 2014-ben teljes körű felújításon esett át. Az amerikai konyhás nappaliból két külön nyíló szoba érhető el, ami ebben a méretkategóriában ritkaság. Az egyik szoba galériázott.
A 440 cm-es belmagasság tágas érzetet biztosít, a fürdő felett további 6 nm-es galéria található (160 cm belmagassággal).
A fűtést és a meleg vizet gáz-cirkó biztosítja, minden közmű egyedi mérésű. Az ablakok belső udvarra néznek, így a lakás csendes. A fenntartási költség kedvező, a teljes rezsi kb. 40.000 Ft havonta.

Befektetésnek is kiváló lehetőség, a lakás jelenleg bérbe van adva, a bérlő akár tovább is maradna. Igény esetén bútorozottan és gépesítve is megvásárolható.

Kiváló lokáció: Oktogon, Andrássy út és a Nyugati pályaudvar néhány perc sétára. Tömegközlekedés: 4-6 villamos, M1 kisföldalatti, M3 metró, 105-ös busz, 73-as és 76-os troli.

Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére.
Bankfüggetlen Hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen.
Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal, teljes körű CSOK PLUSZ és OTTHON START PROGRAM ügyintézéssel várják Önt előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

74000000 Ft
Várom hívását a hét minden napján. Keressen bizalommal!
dr. Székely Zsuzsanna (telefonszám: +36 (70) 454 5078, e-mail: szekely.zsuzsanna@oc.hu)

Referencia szám: H514795-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1762 e Ft
1829 e Ft 4%
1694 e Ft -4%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
74 M Ft m Ft
161.6 m Ft 54%
132.3 m Ft 44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

341 M Ft
4 szoba
112 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

134.9 M Ft
3 szoba
88 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

389 M Ft
3 szoba
111 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
55 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Podmaniczky utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

260 M Ft
3 szoba
117 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

270 M Ft
8 szoba
383 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
3 szoba
146 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

119.9 M Ft
8 + 1 szoba
235 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

181.17 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

175 M Ft
1 szoba
100 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

139 M Ft
6 szoba
130 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

109.8 M Ft
1 szoba
283 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás