Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 3. emelet

+ 12 kép 1/15
63 900 000 Ft63.9 M Ft 2 556 000 Ft/m2
1 szoba
25 m²
3. emelet
építés éve:1945

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Stílusos belvárosi lakás az Andrássy út elegáns környezetében ELADÓ!

Budapest egyik legkeresettebb részén, az Andrássy úton, kínálunk eladásra egy különleges kialakítású, igényesen felújított garzonlakást. A környék kiváló közlekedési adottságokkal rendelkezik, az M1, M2 és M3 metróvonalak pár perc sétával elérhetők.

Az ingatlan egy rendezett, liftes társasház 3. emeletén található, Budapest ikonikus, UNESCO világörökségi védettség alatt álló sugárútján. Az Andrássy út elegáns környezete, patinás épületei és belvárosi elhelyezkedése egyedülálló hangulatot biztosít.

A lakás akadálymentesen megközelíthető, kifogástalan állapotú, teljes berendezéssel együtt eladó. A fűtést és hűtést korszerű, új Gree klímaberendezés biztosítja, a meleg vizet villanybojler szolgáltatja. Fenntartási költsége alacsony, a közös költség 6.116 Ft.

A 22 m²-es alapterület rendkívül jól kihasznált: külön toalett, épített zuhanyzó, teljes értékű konyha, mosógép és külön szárítógép is helyet kapott. A nappaliban vendégágy funkcióval rendelkező kanapé található.
A kb. 7 m²-es galérián egy kényelmes, beépített franciaágy került kialakításra, amelyet a téglaboltozatos födém tesz igazán hangulatossá. A lakás három nagy ablakkal rendelkezik, melyek egy csendes, világos belső udvarra néznek.

Az épület tetőterében hamarosan prémium kategóriás lakások kerülnek kialakításra, ami tovább növeli az ingatlan értékét és befektetési potenciálját.

Ideális választás befektetésnek vagy belvárosi otthonnak egy igazi ékszerdoboz az Andrássy úton.

Keressen bizalommal!!!!!!!

-----------------------------------------------------------------------------------------

Stylish Downtown Apartment for SALE in the Elegant Surroundings of Andrássy Avenue!

In one of Budapests most sought-after locations, on Andrássy Avenue, we offer for sale a uniquely designed, tastefully renovated studio apartment. The area boasts excellent public transportation options, with Metro lines M1, M2, and M3 all just a few minutes walk away.

The property is located on the 3rd floor of a well-maintained building with an elevator, on one of Budapests most iconic boulevards, which is part of the UNESCO World Heritage. The elegant atmosphere of Andrássy Avenue, with its historic buildings and central location, provides a truly exceptional urban lifestyle.

The apartment is barrier-free accessible, in immaculate condition, and is sold fully furnished. Heating and cooling are provided by a modern, newly installed Gree air-conditioning unit, while hot water is supplied by an electric boiler. Maintenance costs are low; the monthly common charge is HUF 6,116.

The 22 sqm layout is exceptionally well designed, featuring a separate toilet, built-in shower, a fully equipped kitchen, a washing machine, and a separate dryer. The living area includes a sofa bed with guest-sleeping functionality.
The approx. 7 sqm loft level accommodates a comfortable built-in double bed, enhanced by the charming brick-vaulted ceiling. The apartment has three large windows overlooking a quiet, bright inner courtyard.

Premium-category apartments will soon be developed in the buildings rooftop space, which is expected to further increase the propertys value and investment potential.

An ideal choice for investment or as a downtown residence a true jewel box on Andrássy Avenue.

Feel free to contact us with confidence!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Irányár: 63900000 Ft
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: LK042640-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2556 e Ft
1803 e Ft -42%
1707 e Ft -50%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
63.9 M Ft m Ft
65.9 m Ft 3%
59.6 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi-Bajnok utca sarkán eladó lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
49 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.2 M Ft
4 szoba
114 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Podmaniczky utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

260 M Ft
3 szoba
117 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
1 + 1 szoba
63 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

150 M Ft
5 szoba
113 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

239 M Ft
4 szoba
124 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
50 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

114 M Ft
3 szoba
97 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

30 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út