NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
47 900 000 Ft47.9 M Ft 1 842 308 Ft/m2
1 szoba
26 m²
3. emelet
építés éve:1910

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Elektromos
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Hajdú Benedek
Duna House - Szinyei Merse utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Belvárosi stílusos stúdió lakás a Zeneakadémia szomszédságában!

A VI. kerület egyik legkedveltebb részén, a Király utcában, a Liszt Ferenc tér és a Zeneakadémia közvetlen közelében kínálunk megvételre egy szép állapotú, felújított lakást, egy kívül-belül rendezett, igényes társas ház 3. emeletén. Lift nincs, de ezért a lakásért megéri lépcsőzni, igazi kis unikum a város szívében! 

A lakás udvari nézetű, így a belvárosi elhelyezkedés ellenére kifejezetten csendes és nyugodt.

Elrendezése:
Alapterület: 26nm.+10 nm galéria
Belmagassága 3,8 méter, mely lehetővé tette egy praktikus galéria kialakítását (galéria feletti belmagasság: 1,5 m), így az élettér kiválóan kihasználható.
-világos szoba
-galéria (háló- vagy dolgozórésznek ideális)
-konyha
-fürdőszoba WC-vel egyben

A lakás frissen felújított, legyen Ön az első lakója! Az otthon komfortjáról elektromos fűtés és klímaberendezés gondoskodik. A lakás 3%-os hitelre nem alkalmas, csak készpénzre vásárolható meg! Azonnal költözhető, tehermentes az ingatlan! 

Közös költség: 12.290 Ft, mely tartalmazza a vízfogyasztást is.

A környék:
A Liszt Ferenc tér Budapest egyik legpezsgőbb kulturális központja: kávézók, éttermek, galériák, színházak, valamint a Zeneakadémia pár perc sétára.A közelben található több iskola, könnyen megközelíthető számos egyetem, a bevásárlás is megoldható, élelmiszer üzletek, gyógyszertár egy karnyújtásnyira.
Ideális választás azoknak, akik szeretik a belvárosi életet, mégis csendes otthonra vágynak.

A közlekedés:
-M1-es metró (Opera) pár perc
-4,6-os villamos könnyen elérhető
-számos busz- és troli járat a közelben

Tökéletes választás saját részre, befektetésnek - kiadásra egyaránt!
Ugyan itt a ellette lévő 37nm-es stúdió lakás szintén eladó. A lakások egyben is és külön-külön is megvásárolhatóak!
A képek között néhány ötletet is talál berendezési lehetőségekkel. A vételár része a konyhabútor, étkező pult székekkel és a kanapé. 

Ha egy igényes, jó hangulatú belvárosi lakást keres kiváló lokációval, ezt érdemes megnézni.
Ritka lehetőség a jelenlegi piacon.

További információért hívjon!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1842 e Ft
1803 e Ft -2%
1707 e Ft -8%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
47.9 M Ft m Ft
65.9 m Ft 27%
59.6 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

140 M Ft
3 szoba
70 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

139 M Ft
6 szoba
130 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

129.5 M Ft
3 szoba
88 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Vörösmarty utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

80 M Ft
4 szoba
75 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Podmaniczky utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

260 M Ft
3 szoba
117 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

183 M Ft
3 szoba
85 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, JÓKAI UTCA 10 3/19
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

100 M Ft
2 szoba
50 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
50 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

125.724 M Ft
3 szoba
77 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

139 M Ft
2 szoba
72 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

160 M Ft
3 szoba
91 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út