River Life

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Andrássy út 83-85, 4. emelet

1/1
420 000 000 Ft420 M Ft 4 117 647 Ft/m2
3 szoba
102 m²
4. emelet

Részletes adatok

Telekméret: 20 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 644
Sundell Értékesítés

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Kodály körönd felújított palotája kivételes befektetés: Budapest szívében, történelmi környezetben található, modern luxust kínálva. Az épületet a 2014-es tűzeset után korhűen helyreállították, miközben a 19. századi neoreneszánsz stílust megőrizték. Az új lakások, elegáns belső udvarok, és exkluzív szolgáltatások a városi életstílus és a múlt varázsát ötvözik.
Prémium lokáció: az Andrássy út Budapest kiemelt kulturális és üzleti központja, amely elsőrangú befektetési helyszínnek számít.​

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 24. Utoljára módosítva: 2026. 03. 21.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Külső Terézváros m² ár
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
4118 e Ft
1833 e Ft -125%
1858 e Ft -122%
1706 e Ft -141%
Ennek az ára
Külső Terézváros átlagár
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
420 M Ft m Ft
157.8 m Ft -166%
162.5 m Ft -158%
131.3 m Ft -220%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Andrássy út 83-85, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

33.9 M Ft
2 szoba
62 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

181.17 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
146 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

273.015 M Ft
4 szoba
140 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

66.7 M Ft
2 szoba
43 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

139 M Ft
6 szoba
130 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

51 M Ft
1 szoba
49 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

63.5 M Ft
3 szoba
52 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

175 M Ft
1 szoba
100 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

109.8 M Ft
1 szoba
283 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

217.77 M Ft
4 szoba
114 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

44.9 M Ft
2 szoba
45 m²
IV. kerület
Eladó panellakás