City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
288 800 000 Ft288.8 M Ft 1 805 000 Ft/m2
5 szoba
160 m²
3. emelet
építés éve:1940

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Lapat Dániel
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó prémium befektetési ingatlan az Andrássy úton, az Oktogonnál

Budapest egyik legkeresettebb lokációján, az Andrássy úton, közvetlenül az Oktogonnál, kínálunk eladásra egy 160 m²-es, liftes, nagypolgári házban található, 3. emeleti, két külön bejáratú lakásra osztott ingatlant.

Főbb jellemzők:

- Központi elhelyezkedés Andrássy út, Oktogon
- 3. emelet, liftes házban
- 160 m², két külön bejáratú lakással
- Azonnali hozam: a kisebb lakás jelenleg bérbe van adva

- Prémium kivitelezés: minőségi anyagok, gépesített, bútorozott (az ár tartalmazza)

- Nappali az Andrássy útra néz, új nyílászárók biztosítják a csendet
- Azonnal költözhető vagy kiadható
- Ideális befektetőknek, akik értékálló, jövedelmet termelő, azonnal hasznosítható ingatlant keresnek Budapest egyik legikonikusabb utcájában.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1805 e Ft
1549 e Ft -17%
1600 e Ft -13%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
288.8 M Ft m Ft
218 m Ft -32%
241.1 m Ft -20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körúton
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
3 szoba
105 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
3 szoba
146 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
4 + 1 szoba
113 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.9 M Ft
3 szoba
94 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

115.385 M Ft
2 szoba
73 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

108.3 M Ft
1 szoba
283 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Olga
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

55.9 M Ft
1 + 1 szoba
38 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

51 M Ft
1 szoba
49 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

175 M Ft
1 szoba
100 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Podmaniczky utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

260 M Ft
3 szoba
117 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Osvát utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68 M Ft
2 szoba
65 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás