Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 4. emelet

+ 5 kép 1/8
177 705 000 Ft177.705 M Ft 1 910 806 Ft/m2
3 szoba
93 m²
4. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti
Emelet: 4. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

We offer for sale an impressive property with a floor area of 93 m², at a purchase price of only EUR 495,000 +VAT! This unique property is located in the heart of Budapest, in the 6th district, on the world-famous Andrassy Street.The property is especially recommended for those who appreciate the hustle and bustle of life in the capital, but still want to live in a calm and elegant home. Whether its a walk on Andrassy Street, enjoying an evening performance at the Opera House, or just a nice dinner in one of the surrounding elegant restaurants, everything is just a step away. Furthermore, a garage space can be purchased for the property, so you never have to think about parking again, you can feel all the comforts of big city life without having to worry about your car. The condition of the apartment is excellent, it is guaranteed that you will immediately fall in love with the sunny spaces and the windows opening onto the beautiful street view. The central heating of the house also ensures a pleasant temperature every day of the year. The 24-hour concierge service ensures the safety and comfort of the residents both day and night.Do not miss this rare opportunity to become the owner of a truly special property in one of the most elite areas of Budapest.Get in touch today and take the first step towards your dream home!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Irányár: 495000 EUR
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: LK081758-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1911 e Ft
1829 e Ft -4%
1694 e Ft -13%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
177.705 M Ft m Ft
161.6 m Ft -10%
132.3 m Ft -34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

175 M Ft
1 szoba
100 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178.695 M Ft
3 szoba
93 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
4 + 1 szoba
113 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

129.5 M Ft
3 szoba
88 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

289.096 M Ft
5 szoba
160 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 + 1 szoba
56 m²
VI. kerület, Szondi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

130 M Ft
2 + 1 szoba
99 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körúton
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
3 szoba
105 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Osvát utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68 M Ft
2 szoba
65 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás