Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 2. emelet

+ 5 kép 1/8
34 900 000 Ft34.9 M Ft 2 052 941 Ft/m2
1 + 1 szoba
17 m²
2. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 830
Perényi Gergő
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kedves Érdeklődő!

Praktikus belvárosi minilakás galériával, a Bazilika és az Andrássy út közvetlen vonzáskörzetében, a Zichy Jenő utcában. A második emeleti, igényesen felújított garzon tehermentes, külön helyrajzi számmal és saját mérőórákkal rendelkezik, bútorozottan azonnal költözhető.

Az épület:
Rendezett, felújított homlokzatú társasház a város egyik legbiztonságosabb, legfrekventáltabb utcájában. A közös területek tiszták, a lakóközösség kulturált.

A lakás jellemzői:
- Tulajdoni lapon 11 m² alapterület
- Plusz kb. 6 m² fekvőgaléria, ~150 cm belmagassággal – kényelmes alvó/pihenőzóna
- Teljes körű felújítás: új víz- és villanyhálózat, korszerű műanyag nyílászárók
- Hűtő-fűtő klíma az egész éves komfortért
- Melegvizet elektromos bojler biztosít
- Bútorozottan eladó; hűtőszekrénnyel együtt
- Tehermentes, külön mérőórák

Közös költség / rezsi:
- Közös költség: 6 050 Ft/hó, amely tartalmazza a hidegvíz-fogyasztást
- Egyedi fogyasztásmérés, alacsony fenntartás

Közlekedés
- M1 metró: Opera / Arany János utca ~4–5 perc séta
- Deák Ferenc tér (M1/M2/M3) ~8 perc séta
- Busz: 9, 15, 105 – gyors kapcsolatok a belváros kulcspontjaihoz
- 4–6-os villamos körút ~7 perc gyalog

Környék és látnivalók:
- Szent István-bazilika ~2 perc, Országház ~10 perc
- Andrássy út, Operaház ~4 perc
- Kávézók, éttermek, üzletek, kulturális helyszínek sétatávolságban

Kinek ajánlott?
Diákoknak, egyedülállóknak, illetve belvárosi pied-à-terre-t keresőknek, akik értékelik a remek lokációt és az okos térkihasználást.

Megtekintés
Rugalmas időpont-egyeztetéssel elérhető. Írjon vagy hívjon bizalommal!

Megjegyzés: a galéria fekvőhasználatra ideális; a használati terület eltérhet a tulajdoni lapon szereplő alapterülettől.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2053 e Ft
1841 e Ft -11%
1675 e Ft -23%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
34.9 M Ft m Ft
112.6 m Ft 69%
88.4 m Ft 61%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
3 + 2 szoba
55 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

152.816 M Ft
3 szoba
78 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

124.5 M Ft
3 szoba
70 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

115.385 M Ft
2 szoba
73 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
59 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

274.641 M Ft
4 szoba
140 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178.695 M Ft
3 szoba
93 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
4 + 1 szoba
113 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Osvát utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68 M Ft
2 szoba
65 m²
VI. kerület, Szondi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

130 M Ft
2 + 1 szoba
99 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²