Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, Király utcában Penthouse lakás eladó!, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
501 045 000 Ft501.045 M Ft 3 884 070 Ft/m2
4 szoba
129 m²
4. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Parkolás: Garázs
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 703
dr. Nagy Rebeka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó értékálló luxusotthonok a Király utcában – prémium szintű városi életstílus, kompromisszumok nélkül

Egy valódi, műemléki értéket képviselő épület újult meg XXI. századi műszaki tartalommal, a legmodernebb belsőépítészeti és épületgépészeti megoldásokkal, miközben hű marad Budapest klasszikus történelmi arculatához.

Ez a projekt nem csupán egy fejlesztés, hanem koncepció, amely a városi eleganciát és a hosszútávon is megtérülő, válságálló befektetést ötvözi.
Az országos védelem alatt álló épület páratlan értéket képvisel, amely a VI. kerület legfrekventáltabb részén, Terézváros szívében helyezkedik el – közvetlenül az Andrássy út és a Gozsdu udvar ölelésében, néhány perc sétára a Bazilikától, a Deák tértől és a Váci utcától.

A projekt ikonikus elemeit képezik a tetőtérbe épített penthouse lakások, amelyek minden tekintetben a legmagasabb igényeket szolgálják.

A történelmi városszövetre reflektáló kortárs beépítés, a panorámás tetőteraszok és a nagy üvegfelületekkel határolt, benapozott terek mind a modern városi lét legfőbb értékeit jelenítik meg.
Ebben a környezetben valódi élmény otthont teremteni vagy befektetést eszközölni.
A lakások kialakítása során elsődleges szempont volt a funkcionalitás és az időtállóság: a belső terek okosotthon rendszerrel, prémium burkolatokkal, olasz konyhabútorral és Bosch beépített gépekkel kerülnek átadásra, lehetőséget adva a személyre szabott kialakításra is.

A kínált ingatlan a projekt egyik kiemelt egysége: nettó 129,27 m² alapterületű, 4. emeleti penthouse lakás, amely egy amerikai konyhás nappalit, három külön nyíló hálószobát, kettő fürdőszobát, egy 31,6m²-es teraszt és egy 43,88m²-es tetőteraszt foglal magában.
A lakás kiváló belső elrendezése nem csupán lakófunkció szempontjából ideális, de bérbeadásra vagy hosszútávú megtérülésre optimalizált, így mind magáncélra, mind befektetési szándékkal keresők számára is kitűnő választás.

A környék kiváló közlekedési adottságai – a metróhálózat közelsége, az éjjel-nappal elérhető villamos- és buszjáratok – mellett a belvárosi élet minden előnyét kínálja: exkluzív éttermek, kulturális intézmények, galériák és designer butikok sokasága teszi teljessé a mindennapokat.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a páratlan adottságú lakás, szívesen átküldöm a projekt többi, még elérhető lakásának részletes dokumentációját is – hiszen egy ilyen értékálló beruházás kiválasztása mindig személyes döntés.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
3884 e Ft
1821 e Ft -113%
1757 e Ft -121%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
501.045 M Ft m Ft
195.6 m Ft -156%
183.6 m Ft -173%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, Király utcában Penthouse lakás eladó!, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
66 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
59 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

115.385 M Ft
2 szoba
73 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
50 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
44 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.9 M Ft
3 szoba
94 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi-Bajnok utca sarkán eladó lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út