Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 2. emelet

+ 16 kép 1/19
198 000 000 Ft198 M Ft 2 571 429 Ft/m2
3 szoba
77 m²
2. emelet
építés éve:1882

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: F

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ELADÓ az Andrássy úton - a Deák Térnél, - MODERN enteriőr - egy PRÉMIUM minőségű ingatlan! - kompromisszumok nélkül!

A házat 1871-ben zombori Stein Károly Lipót gabonaügynök és kereskedő megvette, hogy egy év múlva, Ybl Miklós terve alapján teljesen átépítse a házat. 1882-ben Láng Adolf terve alapján átadták a két sarokkupolában végződő négyemeletes, eklektikus stílusú bérházat.

- liftes, díszített belső, az 1882-es években épült lakóház
- zárt lépcsőházból nyíló bejárat
- 2. emeleti elhelyezkedés
- 77 nm alapterület
- impozáns belső enteriőr
- harmónia, elegancia, egyedi atmoszféra
- egész nap világos lakás, tágas terekkel
- tökéletes életteret nyújtó alaprajz
- amerikai konyhás étkező, tágas nappali
- minőség és praktikum
- sziporkázó színek
- csendes belső hálószoba, privát fürdőszobával
- 2 utcai nézetű szoba
- 2 fürdőszoba (privát)
- beépített gardróbok
- szerelemben a fényekkel: a teljes enteriőrt meghatározó fények és világítás
- elektromos fűtés
- légkondicionáló berendezés

Ajánlom mindazoknak, akik egy kivételes adottságú otthont keresnek a belváros egyik legértékesebb útján.
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: LK036307

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2571 e Ft
1858 e Ft -38%
1706 e Ft -51%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
198 M Ft m Ft
162.5 m Ft -22%
131.3 m Ft -51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

144.9 M Ft
2 szoba
65 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

115.98 M Ft
3 szoba
74 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
106 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

149 M Ft
3 szoba
98 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

144.9 M Ft
2 szoba
65 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
48 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
3 szoba
146 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

115.385 M Ft
2 szoba
73 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

48.5 M Ft
1 szoba
40 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

61.22 M Ft
2 szoba
40 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Hajós utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

129.9 M Ft
2 szoba
62 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

77.2 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó telek

Budapest, XIII. kerület