NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
72 600 000 Ft72.6 M Ft 2 200 000 Ft/m2
1 szoba
33 m²
2. emelet
építés éve:1884

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Deák Zsuzsanna
Hermina Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az Andrássy úton az Operaház közelében eladósorba került egy garzon lakás! A méltán híres sugárúton lakással rendelkezni presztízsértékű. Az egyik jelentős neoreneszánsz épület 2. emeletén elhelyezkedő lakás 23nm, galériája 10. A 4 m belmagasság lehetővé tette, hogy az 5 évvel ezelőtti teljeskörű felújítás során egy állógalériát alakíthattak ki. Itt kapott helyet a lakás hálószobája. Világos, belső udvarra néző adottsága révén csendes. Étkezős konyhája szintén világos, kisebb fürdőszobája szellőzőrendszerrel ellátott. A felújítás során a teljes elektromos hálózat áthúzásra került, fűtését hűtő-fűtő klíma, egy elektromos fali fűtőpanel és a konyhában padlófűtés teszi lehetővé. A gépesített beépített konyhabútor az ár részét képezi. Kköltsége 7800Ft, vízórával felszerelt. A lakás előtti lezárt folyosószakaszt saját teraszként használhatjuk, így nincs járkálás sem a lakás előtt. Egy emeleti és egy pinceszinten található tároló a lakáshoz tartozik. A lépcsőházban 8 lakás található, a műemlék ház külső és belső homlokzata gyönyörű.
Az Operaház és színházak közelében elhelyezkedő lakás kiváló közlekedéssel bír, kis földalatti - sárga metro, trolibuszok és az Oktogonnál közlekedő villamossal könnyen eljutunk a város bármely pontjára.
Ajánlom pároknak és befektetőknek egyaránt! Várom hívását, szívesen bemutatom Önnek ezt a kiváló lakást!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2200 e Ft
1803 e Ft -22%
1707 e Ft -29%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
72.6 M Ft m Ft
65.9 m Ft -10%
59.6 m Ft -22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

125.724 M Ft
3 szoba
77 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
63 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

149 M Ft
3 szoba
98 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

217.77 M Ft
4 szoba
114 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület