Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 5. emelet

+ 14 kép 1/17
107 900 000 Ft107.9 M Ft 1 961 818 Ft/m2
2 szoba
55 m²
5. emelet
építés éve:2007

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 5. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv, Telefon
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Nádas-Laber Zsuzsanna
Duna House - Király utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Prémium apartmanházban a Bliss Hotelben, elegáns lakás.
55 m²-es, saját tulajdonú, lakás Budapest egyik legkeresettebb városrészében, a 6. kerületi Belső Terézvárosban. A lakás egy modern, minden igényt kielégítő apartmanházban található, ahol az exkluzív életérzés alapfelszereltség. Az épület teljeskörű felújításon esett át 2023-ban.

- 55 m²-es, tágas, világos lakótér
- 5 m2-es saját erkély , ideális reggeli kávézásokhoz vagy esti pihenéshez
- Modern, liftes épület 0-24 portaszolgálattal biztonság és kényelem egy helyen
- Közös használatú konditerem, úszómedence, szauna, tetőterasz
- Házon belüli étterem, prémium gasztronómia néhány lépésre
- Az ingatlan bérbeadásával kiemelkedő hozam érhető el
- Igény esetén megvásárolható a teremgarázsban saját parkolóhely

Kiváló elhelyezkedés: belvárosi hangulat, mégis csendes környezet, közel a nyüzsgő Andrássy úthoz és a Nyugati térhez.
Ideális választás saját célra, vagy befektetésnek. A lokáció és a szolgáltatások garantálják a folyamatos értéknövekedést és kiadhatóságot. Páratlan lehetőség!

Nézze meg, szeressen bele! További információért és megtekintésért keressen bizalommal, várom hívását.

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1962 e Ft
1860 e Ft -5%
1617 e Ft -21%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
107.9 M Ft m Ft
114.6 m Ft 6%
240.4 m Ft 55%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi-Bajnok utca sarkán eladó lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
3 szoba
146 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

181.17 M Ft
3 szoba
93 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

125.724 M Ft
3 szoba
77 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

149 M Ft
3 szoba
98 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körúton
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
3 szoba