Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, földszint

+ 2 kép 1/5
35 000 000 Ft35 M Ft 2 058 824 Ft/m2
1 szoba
17 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kozma Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó lakás az Aradi utcában!
- Világos és hangulatos otthon;
- Zuhanyzós fürdőszoba;
- Alacsony rezsijű, a közművek mérése egyéni mérővel történik.
- Közös költsége 4.300 Ft/hó
- Pár perc sétával a Kodály körönd és a Teréz krt. elérhető;
- Éttermek, szórakozóhelyek közelében;
- A mozgalmas nagyvárosi életet kedvelőknek saját célra, befektetőknek, kiadásra!
- Tehermentes, akár két héten belül birtokba vehető.
- A lakás külön bejáratú az utcáról.

A lakás tulajdoni lap szerint üzlethelyiség!

Tehermentes, 1/1-es tulajdon.

Hívjon, ne maradjon le róla!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2059 e Ft
1836 e Ft -12%
1723 e Ft -20%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
35 M Ft m Ft
67 m Ft 48%
59.3 m Ft 41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

51 M Ft
1 szoba
49 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

129.5 M Ft
3 szoba
88 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

175 M Ft
1 szoba
100 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

287.384 M Ft
5 szoba
160 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.9 M Ft
3 szoba
94 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

109.8 M Ft
1 szoba
283 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás