Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 3. emelet

+ 8 kép 1/11
168 000 000 Ft168 M Ft 2 126 582 Ft/m2
3 szoba
79 m²
3. emelet
építés éve:1910

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Baracs Botond
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó a Teréz körúton, közel az Andrássy úthoz 3 szobás jó állapotú otthon!

LAKÁS:
Az ingatlan a harmadik emeleten helyezkedik el. Alapterülete 79nm. Helyiségei: konyha, nappali, 2 db hálószoba, fürdőszoba-WC, külön WC, kamra. A lakás DK-i tájolású, ablakai csendes utcára néznek, így a körút zaja nem hallatszódik be. Az ingatlan Belmagassága 420cm. Fűtése gázcirkó.

HÁZ:
Az lakás egy kiváló állapotú, felújított, rendszeresen karbantartott épületben található. Lift van a társasházban.

KÖRNYÉK:
Tömegközlekedés szempontjából az ingatlan elhelyezkedése kiváló. A ház előtt áll meg a 1-es villamos, valamint az M3as metró, illetve több busz is pár perc sétára található.

Hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2127 e Ft
1829 e Ft -16%
1694 e Ft -26%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
168 M Ft m Ft
161.6 m Ft -4%
132.3 m Ft -27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

175 M Ft
1 szoba
100 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

183 M Ft
3 szoba
85 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi-Bajnok utca sarkán eladó lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

273.904 M Ft
4 szoba
140 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

139 M Ft
6 szoba
130 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, JÓKAI UTCA 10 3/19
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

100 M Ft
2 szoba
50 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

288.32 M Ft
5 szoba
160 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
III. kerület, Mocsárosdűlő, III. kerület - HARSÁNYLEJTŐ
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

545 M Ft
5 szoba
263 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

115.385 M Ft
2 szoba
73 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

160 M Ft
3 szoba
91 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²