Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 3. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Különleges lehetőség az Október 6. utcában – nyugalom a belváros szívében!
Eladásra kínálunk Budapest egyik legszebb utcájában, az Október 6. utcában egy felújítandó, 3. emeleti, 2 szobás, udvari nézetű lakást, amely kiváló adottságokkal rendelkezik – akár saját otthonnak, akár befektetésnek keres tökéletes ingatlant.
Valós alapterület: 55 m² (tulajdoni lapon 49 m²)
️ Csendes és világos: udvari fekvés, keleti tájolás
Akár két külön bejárat – ideális megosztásra, irodának vagy rövid távú kiadásra
️ Kivételes lokáció – Bazilika, Opera, színházak, éttermek, kávézók néhány perc sétára
Jó állapotú társasház, rendezett környezet, kulturált lakóközösség
Tehermentes, azonnal birtokba vehető, 1/1-es tulajdon
Ez a lakás tökéletes választás lehet azok számára, akik a belváros pezsgését szeretnék élvezni egy nyugodt, mégis stílusos otthonból.
Kevés ilyen lehetőség adódik – ne maradjon le róla!
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 07.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, V. kerület, 3. emelet