Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
169 000 000 Ft169 M Ft 2 770 492 Ft/m2
3 szoba
61 m²
1. emelet
építés éve:1861

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Puch Evelin
Duna House - Mária tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladásra kínálok egy luxusminőségben, igényesen felújított és stílusosan berendezett, 61 nm-es, nappali + 2 hálószobás, 1.emeleti, napfényes nagypolgári lakást - ide csak költöznie kell.

A műemlék ház kívül-belül  szép, rendezett, hívóliftes.

A lakásban látható teljes bútorzat +10 millió ft-ért kötelezően megvásárolandó.

Az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik igénylik az elegáns, tágas tereket és a városi életforma kényelmét.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2770 e Ft
2362 e Ft -17%
1694 e Ft -64%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
169 M Ft m Ft
214.8 m Ft 21%
132.3 m Ft -28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
V. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

130 M Ft
3 szoba
76 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

389 M Ft
3 szoba
111 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

62 M Ft
2 szoba
53 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft
406 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

141.6 M Ft
90 m²
V. kerület, Lipótváros, Bazilikára panorámás lakás
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

310.535 M Ft
3 szoba
177 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

260 M Ft
3 szoba
98 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

130 M Ft
2 szoba
55 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

48 M Ft
1 szoba
30 m²
V. kerület, Belváros, Belváros
Eladó téglalakás